Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Amiraller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki uçuk olabilir ama ben Coby'in amiral olabileceğini düşünüyorum (olmuştur )
Hakisini geliştirdikten sonra bir engel yok . Çünkü en çabuk sürede gelişip ROger vs Garp / Luffy vs Coby efsanesi yazılmalı :D

EDit; Luffy artık bayağı aştı kendini , Coby'de bayağı mesafe kat etmiş olmalı ...
En fazla kaptan olmuştur o yahu. Sanmıyorum o kadar uçacağını. Hem Luffy'nin de Roger seviyesine çıkmasına daha çok var.

Aslında bütün bunlar için Oda'yı suçlamak lazım. Amiral ve bir alt rütbesi arasında bu kadar uçurum olması bizim tahmin yapmamızı da zorlaştırıyor. Herif güç dengesini ayarlayabilmek için çırpınıyor adeta ama pek başarabildiğini ya da kesin sınırlar çizebildiğini söyleyemem. Belki de asıl amacı budur.

Bir de hoca, niyeyse senin yorumlarına hep gülüyorum. Yani komik geliyor, yazım tarzın falan. Allah da seni güldürsün.
Güç dengesini ayarlayamadı zaten bir türlü misal haki bilen biri meyvesiz bazen zorlanacak gibi geliyo bana çünkü meyve kullanan kişiler yüksek saldırılar yapabiliyo misal amiral tarzı meyveler adamlardan gram enerji gitmiyo sanki terlediklerini görmedim ama haki kullanan yoruluyo gibi...

:mincika: çok gülmek iyi değil :ühü:

En fazla kaptan olmuştur o yahu. Sanmıyorum o kadar uçacağını. Hem Luffy'nin de Roger seviyesine çıkmasına daha çok var.
Hocam , Coby zaten hakiyi uyandırdı gerisini getirir. Cp9 hakisiz (tabi yıllarca çalışmada var ) bayağı güçlü idi.
Coby'de bu stili çalışıyor , hakiside var amiral olmasa bile yinede üst rütbelerde olsun :)
Luffy vs Coby olayı gerçekleşmesi için Coby'de aşmalı artık kendini .
Luffy Yeni dünyada , Coby de bayağı gelişmiş olmalı.
Benim düşüncem bu yönde :)

Uçan_Terlik

Coby'nin amacı luffy'yi yakalamak değil ki ve serinin olmuş yarısı hala tek yiyor hala da yer yani.K Haki çıkmış felan yine yer bu.Yeni amiral smoker olucak belirgin bir şekilde diğer koramirallerden güçlü adam.(Vergo'yu tam bilmiyoruz katmadım o yüzden.)

Yeni amiral magellan olur diyordum ama olmamış.Yeni bir karakter olur hiç olmayadabilir.Aslında Garp'ın yanında dolanan kılıç ustasından yüksek beklenti içindeyim.

Güç dengesini ayarlayamadı zaten bir türlü misal haki bilen biri meyvesiz bazen zorlanacak gibi geliyo bana çünkü meyve kullanan kişiler yüksek saldırılar yapabiliyo misal amiral tarzı meyveler adamlardan gram enerji gitmiyo sanki terlediklerini görmedim ama haki kullanan yoruluyo gibi...

:mincika: çok gülmek iyi değil :ühü:
Adam da ne yapacağını şaşırdı besbelli. O kadar güç, o kadar karakter çıkardı ki.
Yine güldüm bak. :D

Hocam , Coby zaten hakiyi uyandırdı gerisini getirir. Cp9 hakisiz (tabi yıllarca çalışmada var ) bayağı güçlü idi.
Coby'de bu stili çalışıyor , hakiside var amiral olmasa bile yinede üst rütbelerde olsun :)
Luffy vs Coby olayı gerçekleşmesi için Coby'de aşmalı artık kendini .
Luffy Yeni dünyada , Coby de bayağı gelişmiş olmalı.
Benim düşüncem bu yönde :)
Makul bir düşünce. Ben de Coby'nin artık gelişmiş olmasını diliyorum. Zamanı geldi artık tek yememeli yani en azından, uğraştırmalı. Üst rütbe derken, Kaptan'ın üstü Tuğamiral zaten. Belki de o rütbededir ama onun için biraz genç değil mi yahu? :confused:

Adam da ne yapacağını şaşırdı besbelli. O kadar güç, o kadar karakter çıkardı ki.
Yine güldüm bak. :D

Makul bir düşünce. Ben de Coby'nin artık gelişmiş olmasını diliyorum. Zamanı geldi artık tek yememeli yani en azından, uğraştırmalı. Üst rütbe derken, Kaptan'ın üstü Tuğamiral zaten. Belki de o rütbededir ama onun için biraz genç değil mi yahu? :confused:
Korsanlardan farklı olarak , başlarında eğitimli bilgili insanlar oldukça ve yeteneğide olduğuna göre kendini geliştirmesi zor olmaz :)
Haki uyandırdığında , doktor " Garp'a sor o anlatır " diyordu sanırım . Haki ile Rokushiki yetenekleriyle Tuğamiral olsun ya :)
Don krieg gibi adamlarla uğraşması saçma olur Yeni dünya devri ben çok gelişme bekliyorum.

Coby için şimdilik amiral olmak imkansız. Serinin sonunda falan olur büyük ihtimal. Smoker amiral olamaz gücünden ötürü. Şu ana kadar gördüğümüz koramirallerde amiral olamaz. Daha önce görmediğimiz biri amiral olmuştur diye düşünüyorum. Başka bi arkadaşında belirttiği gibi Garp'ın yanındaki kılıç ustası amiral olmuştur belki.

Korsanlardan farklı olarak , başlarında eğitimli bilgili insanlar oldukça ve yeteneğide olduğuna göre kendini geliştirmesi zor olmaz :)
Haki uyandırdığında , doktor " Garp'a sor o anlatır " diyordu sanırım . Haki ile Rokushiki yetenekleriyle Tuğamiral olsun ya :)
Don krieg gibi adamlarla uğraşması saçma olur Yeni dünya devri ben çok gelişme bekliyorum.
Don Krieg gibi adamlar deyince hak verdim açıkçası. Gerçekten de o tür adamlarla uğraşmaması gerekiyor Coby gibi birinin. Ancak Yeni Dünya'da da vardır onun gibiler. Yani kaptanının korumasıyla oralara kadar gelebilmiş ya da sürekli saklana saklana, kavgaya dövüşe bulaşmadan oralara kadar gelebilmiş olanlar da vardır. Tabi Don Krieg'i küçümsemiyorum. O adam öyle boş beleş biri değildi bence. yani, yenilip, adeta dağıtılmasına rağmen yine de dönmeyi düşünüyordu o cehenneme.
Konuyu dağıttım bak. :D
Kısacası, Coby Tuğamiral de olmuş olabilir. :)

Akainu güçlü kişilerin denizcilerden ayrılması sonucu doğan boşluğu kapatmak için yeni bir sistem kurmuş. Bu sistem dahilinde yeni amiraller kazandı sanırım denizciler. Bu adamların şimdiye kadar gördüğümüz kişiler olduklarını sanmıyorum.

Gördüğümüz hiçbir koramiral olamamıştır bence. Ayrıca bir alt rütbesi olabilir ama koramiraller arasındada fark var. Yani amiral olucak adam kendini belli ediyor. Saul-Aokiji örneğindeki gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık