Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Amiraller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki bu kadar saçma bir evrenin olması ne kadar doğru? Olayın normalinde OP evrenin de Enel ve Jozu'nun üzerine adam olmaması gerekiyor ama işler öyle yürümüyor dediğin gibi OP'de
Hocam kullanıcı geliştikçe Meyvede gelişiyor.Eğer Enel gelişirse yıldırımın tahrip gücüde artar ama ben skypie'deki seviyesini baz alarak konuşmuştum o seviyede ki yıldırımlar açıkçası 2 yıl aradan sonra süperinsan gücü diye tabir ettiğimiz kişilere pek bir zarar vermez.

Yeni amirallerden biri ortaya çıktı. İsim olarak tabi. Aslında kim olduğunu ve nasıl bir tipi olduğunu bilmiyoruz. Yine de bir çok kişi hiç bilinmeyen birinin amiral olarak çıkacağını söylemişti. Kimimiz de Garp ve Sengoku'nun yanında oturan o uzun boylu herifin amiral olabileceğini söylemiştik. Fujitora'nın o adam olma ihtimali var mı acaba?

ben gördüğümüz yardımcı amirallerden biri olacağını düşünmüyorum çünkü savaş sırasında Ace in tek başına yendiği korsan tayfasının başı bunlarla kapışabiliyordu 2 yıl sonrada tabi güçlenmişlerdir ama bir amiral seviyesi olduklarını zannetmiyorum benim görüşüm seriye yeni birini atarlar ve içimden bir ses bi tanesinin garpın sağındaki adam olacak diyor :oleyo2:

Yeni amirallerden biri ortaya çıktı. İsim olarak tabi. Aslında kim olduğunu ve nasıl bir tipi olduğunu bilmiyoruz. Yine de bir çok kişi hiç bilinmeyen birinin amiral olarak çıkacağını söylemişti. Kimimiz de Garp ve Sengoku'nun yanında oturan o uzun boylu herifin amiral olabileceğini söylemiştik. Fujitora'nın o adam olma ihtimali var mı acaba?
Fujitora "mavi kaplan" anlamına geliyorsa olabilir aslında ancak mangada bu görüntü var mı yoksa animatör uydurması mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık