Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Amiraller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 yıl önce, hepimizin malumu o büyük savaştan sonra efsane diye nitelendirilen Sengoku ve Garp gibi denizciler, görevlerini bırakıp gönüllü çalışmaya başladılar ve yerlerini daha genç denizcilere bıraktılar. Bu olayın en sansasyonel olanı, hiç şüphesiz ki Aokiji ve Akainu arasındaki Gensui (Filo Amirali) olma mücadelesiydi. Akainu Gensui oldu ve Aokiji de denizcileri bıraktı. Kizaru da kaldı bir başına tek amiral olarak, bildiğimiz kadarıyla.
Burada bilmediğimizi konuşalım.
Aokiji ve Akainu'nun yerini sizce kimler dolduracak? Amiral sayısının üç olması gerekiyor diye bir kural yok bildiğimiz kadarıyla. Kizaru tek de olabilir, yanına üç beş kişi daha gelmiş olabilir. Belki yine üç kişidir.
Peki bu kişiler sizce kimlerdir?
Tahminlerini sunan arkadaşlar, rica ederim sebeplerini de yazsınlar. Yazsınlar ki tartışmaya, fikir yürütmeye imkanımız olsun.

Benim tahminlerim şunlardır;
O dehşetengiz Koramiraller boşu boşu o mevkide değillerdi. Sıradaki Amiraller onların arasından olacaktır. Belki daha önce hiç duymadığımız bir Koramiral de amiral olmuş olabilir. Ancak ben, bilinenler üzerinden gidiyorum.

Koramiral Momonga

Yüzdüğü için meyvesi yok olarak kabul ediyorum. İki yıl içinde bir meyve edinmiş de olabilir. ancak kılıç ve hakideki ustalığıyla, iki yılda Amirallik mevkisine layık biri olabilmiştir.

Koramiral Doberman

Momonga gibi, kendisi de kılıçta ve hakide ustadır. Meyvesinin olup olmadığını bilemiyoruz ancak savaşta kullanmadığı için yok sayabiliriz. İki yıl içinde ne yaptı bilemem. Amiral rütbesi için güçlü adaylar arasında görüyorum.

Koramiral Onigumo

Kendisini Enies Lobby bölümlerindeki yıkım Çağrısının en çok konuşan Koramirali olarak gördük. Diğerleri dururken onun bu kadar sık emir vermesi de etkili biri olduğunu kanıtlar. Omzundan çıkan kolların meyveden kaynaklanıp kaynaklanmadığı bilinmiyor ancak bana sorarsanız meyveden başka bir şey olamaz. Güçlü biri olsa gerek ki Marco'yu yere serip kelepçe takmayı başardı. Bu da güçlü adaylarım arasındadır.

Koramiral John Giant

Kıyafetinden bile farklı bir Koramiral olduğu anlaşılabiliyor. Diğerlerine göre Marine Karargahında daha yetkili ve etkili bir isim olabilir. Dev olmasının amiral olmasına bir engel teşkil edeceğini düşünmüyorum.

Bilinmeyen Koramiral:
Daha önce hiç görmediğimiz, sürekli Yeni Dünya'da görev yapmış olan bir Koramiral de Amiralliğe terfi etmiş olabilir.

Benim tahminlerim, daha doğrusu tahmin edebildiklerim bunlardır. Lakin hiç bir adayımda da kesin fikirli değilim. Her an fikirlerim değişebilir.
Sizinkileri görelim

Akainu sağlam bir adalet ordusu kurmuş bence pek Amiral aratmayan adamlar çıkacak tabi Amiral yeri doldurulmaz güc bakımından olursa yeni bir karakter olur o koramireller olmaz.

momonga nın olması çok saçma boa hancocka ezildi kendisi. görmediğimiz biri oldugunu düşünyorum

@Garp, şu adam beni de çok işkillendiriyor. Dediğim bilinmeyen Koramirallerden olabilir. Amiral olmuş da olabilir.

Momonga Hancock'a ezilmedi, sadece bir teklif yapmaya gitmişti ve hiç karşılık vermedi. Savaş sırasında da adamların zaten kafası karışık, üstüne bu kadın sağa sola rastgele saldırınca ne yapacaklarını şaşırdılar. Hancock üzerinden değerlendirmek yanlış olur.
Savaşta Luffy'i gayet güzel kesti, önüne çıkan müttefikleri hiç geçirmedi. Deniz kralını kolayca öldürebilecek kadar sağlam adam. Bir meyve yese pek ala olabilir aslında.

Nedense benim de aklımda hep yeniler var. Örnekleri eskilerden vermiş olsam da muhakkak yeni birileri çıkacaktır diye düşünüyorum.
Eskilerden belki sadece bir tanesi olur.

karşılık verebileceğini düşünmüyorum nedense smokerı hepsinden üstün görüyorum meyveden dolayı galiba.

Bu karakter sadece animede gözükmüş olabilir. Mangada baya baktım araştırdım. Anca bunu buldum.

Elinde kılıç olan birisi oturuyor galiba.
Büyük ihtimalle aynı kişidir. Gerçi Oda'nın böyle esrarengiz bir karakteri ortaya çıkardığı hiç görülmedi. Nerede esrarengiz birini gördüysek orada kaldı.
Var mı buna örnek? Yoksa unuttum da yanılıyor muyum?
Ama yine de işkilleniyorum o adamdan.

Şahsen amiral olacak kabiliyette aralarında kimse yok benim gözümde wb gibi kılıç darbesi almış, o kadar mermi, kılıç yarası almış, hasta adam , kalp krizi geçirmiş adama hep birlikte saldırıp bişe yapamadılar amacım ne wbyi övmek ne bunları kötülemek ama hal ortada ...

Şahsen amiral olacak kabiliyette aralarında kimse yok benim gözümde wb gibi kılıç darbesi almış, o kadar mermi, kılıç yarası almış, hasta adam , kalp krizi geçirmiş adama hep birlikte saldırıp bişe yapamadılar amacım ne wbyi övmek ne bunları kötülemek ama hal ortada ...
Aslında bütün bunlar için Oda'yı suçlamak lazım. Amiral ve bir alt rütbesi arasında bu kadar uçurum olması bizim tahmin yapmamızı da zorlaştırıyor. Herif güç dengesini ayarlayabilmek için çırpınıyor adeta ama pek başarabildiğini ya da kesin sınırlar çizebildiğini söyleyemem. Belki de asıl amacı budur.

Bir de hoca, niyeyse senin yorumlarına hep gülüyorum. Yani komik geliyor, yazım tarzın falan. Allah da seni güldürsün.

COBY :D Şaka bi yana amirallerin yerini doldurucak adam yok gibi geldi bana acaba biri logia falan bulup güçlenip isim yaptıysa 2 yılda o olabilir

Belki uçuk olabilir ama ben Coby'in amiral olabileceğini düşünüyorum (olmuştur )
Hakisini geliştirdikten sonra bir engel yok . Çünkü en çabuk sürede gelişip ROger vs Garp / Luffy vs Coby efsanesi yazılmalı :D

EDit; Luffy artık bayağı aştı kendini , Coby'de bayağı mesafe kat etmiş olmalı ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık