Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Amiraller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende garpın yanındaki kılıç ustası olmuştur diyorum ama; şu paylaşılan resimdekini demiyorum. Kapak hikayelerindeki adamdan bahsediyorum. Belki aynı adamdır Oda farklı çizmişte olabilir :D

Koramiralleri de küçümsememek lazım aslında.2 yılda epey güçlenmişlerdir,denizciler sürekli çalışıyorlar.Ki başlarında akainu gibi birisi var artık, çalışmazlarsa ne olacağını biliyorlardır:D

2 yıl öncesine göre daha da gelişmiş Pxler ile Kizaru açığı kapatır. Yeni amiral olmasına gerek yok bence. Zaten gördüğümüz adamlardan amiral olabilecek biriside yoktu. Coby'nin amiral olma konusunda tek eksiği tecrübe olur. En güçlü Zoan(Ya da genetiğiyle oynanmış.)+Haki+6Stil ile yardırır gider. Zaten Coby über bir power-up yapcak bence. Bu çocuk şimdi Luffy'e yetişemeyecekse bir daha asla yakalayamaz. Boşuna tek yemedi Luffy'den. Bu bizim için bir kıyaslama imkanı sağlayacak.

Ordaki kor amiraller güçsüz açıkcası amiral seviyesi asla değillerdir diye düşünüyorum. Coby amirallik çok zor en fazla koramiral olur. Görmediğimiz biri olabilir. Veya yeri doldurulmayabılır. Amiraller pek bi aktif değillerdi zaten.

Alex Louis Armstrong

Oda'dan bir süpriz bekliyorum açıkçası , İyi bir amiral dayar o boşluğa .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık