Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Yeni Amiraller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oradakilerden olursa ancak Onigumo olur. Savaşta kimseyle bire bir gittiğini veya birilerine ezildiğini görmedik. Ayrıca herif yapı itibariyle diğerlerine göre daha sert ve oturaklı duruyor. Ace'i savaşın yapılacağı yere de götüren oydu yanılmıyorsam.

2 yıl öncesine göre daha da gelişmiş Pxler ile Kizaru açığı kapatır. Yeni amiral olmasına gerek yok bence. Zaten gördüğümüz adamlardan amiral olabilecek biriside yoktu. Coby'nin amiral olma konusunda tek eksiği tecrübe olur. En güçlü Zoan(Ya da genetiğiyle oynanmış.)+Haki+6Stil ile yardırır gider. Zaten Coby über bir power-up yapcak bence. Bu çocuk şimdi Luffy'e yetişemeyecekse bir daha asla yakalayamaz. Boşuna tek yemedi Luffy'den. Bu bizim için bir kıyaslama imkanı sağlayacak.
Evet sonuçta hakide ustalaşmıştır(eğiten Garp sonuçta). Bidahaki Coby vs Luffy de Coby tek yemez biraz zorlar bence. Ve yeni amiralde kimse olmaz Coby olana kadar

koramirallerin hiçbirinden amiral olmaz.bu adamlar zaten haki ve bedensel kabiliyetlerde sınırdalar daha ne kadar yükselicekler,meyve gücleri olsa geliştirseler tamam diyecegim ama sadece onigumoda oda büyük ihtimal örümcek zoanı var.

momonga zaten g-1 in bası su an,vergoda g-5 in bası olarak atanmıs.bunlar amiral olamazlar.üstelik momonga daha hancock karsısında diz cöküyor.yanında dalmatianla id basmıs gelmiş yarı ölü luffy zor durduruyorlar.o kapasiteyle amiral oluyorlarsa coby gelmiş gecmiş en büyük denizci olur.belki yinede olur :D

neyse sonuc olarak robin dediki denizciler içinden sadece 3 kişi bu rütbeyi aldı.daha fazlada olabilirdi ama alabilen yok.garpta istememiş,sengoku ve kongta terfi etmiş.şimdi koramiraller yeni dünya kaptanlarıyla zor kapısırken,nasıl amiral olabilirler ? hepsi ezik tiplerle dövüstü.sadece oniguma kizaruya yardım etti marcoda ordada,kizaru + onigumo = marco hesap edin :)

o yüzden görmedigimiz bir koramiral yada dünya hükümetinin diger birliklerinden ekstra bir adam cıkabilir,hersey e.odanın elind eben en az 1 tane yeni amiral olacagını düsnüyorum.gönlüm magellanı istedi oda idde tıkıldı kaldı.bir yandanda ccnin gücünü görünce magellan bile amiral gücünde degilmiş diyorum.adamlar dövüsmüşler adanın iklimi degişmiş.su anki koramirallerin bildiklerimizn her birini luffy mahveder ee nerde amirallikleri ? :D

Bizim bildiğimiz koramiraller içinden amiral çıkması imkansız gibi bişey hatta imkansız. :D
Bende amiral olacak kişi veya kişilerin yeni karakter olacağını düşünüyorum.

Bencede şuan gördüğümüz koramirallerin amiral olması imkansız.her ne kadar koramirallerin hepsi haki kullanıyo bile olsalar amiral seviyesi gercekten bambaşka bir seviye.

Bence en az 1 yeni amiral görücez.

Bence bir tanesi momonga olacak.Diğeriyse Yeni Dünya'daki koramirallerden bir tanesi olabilir.Güç farkının sorun teşkil etmeyeceğini düşünüyorum.Bildiğimiz kadarıyla Aokiji ve Akainu'nun Koramiralken meyve güçleri olup olmadığıda hala belli değil.Yani terfi aldıktan sonra o meyve onlara yedirilmiş olabilir.Aynı şekilde bu momongaya ve diğer gelecek koramiralede yapılabilir diye düşünüyorum.Bunu zaten Cp7 için sağlayabiliyorsa dünya hükümeti, kolayca denizci amiralleri içinde bir stoğa sahip olmaları gerekir diye düşünüyorum.

Bence bir tanesi momonga olacak.Diğeriyse Yeni Dünya'daki koramirallerden bir tanesi olabilir.Güç farkının sorun teşkil etmeyeceğini düşünüyorum.Bildiğimiz kadarıyla Aokiji ve Akainu'nun Koramiralken meyve güçleri olup olmadığıda hala belli değil.Yani terfi aldıktan sonra o meyve onlara yedirilmiş olabilir.Aynı şekilde bu momongaya ve diğer gelecek koramiralede yapılabilir diye düşünüyorum.Bunu zaten Cp7 için sağlayabiliyorsa dünya hükümeti, kolayca denizci amiralleri içinde bir stoğa sahip olmaları gerekir diye düşünüyorum.
Aokiji koramiralken meyvesi vardı hocam. Zaten o zaman bile aşırı güçlü olduğu belliydi. Momonga'nın öyle bi durumu yok. Amiral olması imkansız. Diğer koramillerde olamaz. Görmediğimiz biri amiral olmuştur bence.

Aokiji koramiralken meyvesi vardı hocam. Zaten o zaman bile aşırı güçlü olduğu belliydi. Momonga'nın öyle bi durumu yok. Amiral olması imkansız. Diğer koramillerde olamaz. Görmediğimiz biri amiral olmuştur bence.
haklısın gördügümüz hiçbir adam amiral seviyesine yaklaşçak bir potansiyeli yoktu:mincika:

arkadaşlar sizinde tahminizi almak isterim sizce garpın sağındaki adam yeni gelecek amirallerden biri olabilirmi çünkü duruşu felan bi amiral gibi :D eğer böyle biri gelir meyveside su ile alakalı olacağını zannediyorum çünkü amiraller meyvesine göre kıyafet giyiyor genelde :oleyo2:
Olabilir aslında neden olmasın ? :D Ama mangada var mı bu adam ona bi bakmak lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık