Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni
canavvar
Tepkime puanı
8

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • Sorularım bu kadar. Çok aktif olarak foruma girdiğini düşünmüyorum. Bakalım ne zaman cevap gelir. Herneyse , teşekkürler şimdiden :) .
  Shiki
  Shiki
  3 sene olacak cevap yok..
  Umut ekmeğin fakiri :)
  2. Dediğim gibi bu Kaneki denen ağlak ergenin ve kankası Hide 'nin hatta şu '' Karadeniz'de bir ilimiz? '' diye saçma salak ergen esprilerine maruz kalmamı sağlamış ablamızın gereksiz diyaloglarını okumak pek istemiyorum. Ama 12 bölümlük bir animenin manganın akışına ayak uyduramayacağının ve çoğu yerinden kısıldığının farkındayım. Şimdi ben hangi bölümden başlamalıyım okumaya? En başından mı yoksa anime de kaldığı yerden de başlasam çok birşey kaybetmez miyim? Animenin kaldığı yer hangi manga bölümüne tekabül eder?
  1. Bu Kaneki denen veledin naif yaşamı çok ilgimi çekmese de şu beyaz saçlı , asosyal , oturup rakı içilmeyecek adam olan abimiz her ne kadar klasik cool anime delikanlısı gibi dursa da sevdiğim ısındığım bir karakter oldu. Onun hakkında zerre bilgi verilmemesi beni çıldırttı. Normalde mangasını okumaya değmez diye düşüneceğim bir animenin mangasına başlamaya karar verdim. Bu mangayı türkçe yada ingilizce olarak indirmeden , online olarak hangi siteden okuyabilirim şöyle adım başı reklama denk gelmeden?
  Buraya neden kimse birşey yazmıyor? Neyse boşver. Ekremciğim selamlar ( bu nasıl giriş oldu böyle ) Sevdiğim bir arkadaşımın ısrarcı tavrıyla şu dandik animeye başlamıştım. İzleyince anladım ki o kadar da dandik değil. Sanki iyi bir manganın orta halli bir uyarlaması gibiydi. Final bölümünde herkes gibi bir ''Hasss.. noluyoruz lan '' şeklinde bitirdim. Şimdi iki sorum var.
  R
  Kaneki ölmedi mi la?
  Shiki
  Shiki
  Kalbimizde yaşıyor..:D
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık