Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genç Edward Newgate vs. Dracule Mihawk & Issho

Sizce ?

• Beyazsakal Alır.

Kullanılan: 60 73.2%
  • Mihawk - Fujitora Alır.

Kullanılan: 18 22.0%
  • Herkes Ölür.

Kullanılan: 4 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    82
Ben de 2 Amiral'i aynı anda alacak kişi yoktur diyenlerdenim. Gözümde 1 Yonko 1,25 Amiral'e eşit en fazla. Eskiler için bu oran en fazla 1.5 olur yeni Amiraller karşısında.

Fujitora zaten Amiral. Mihawk'ı da o seviye görüyorum. Karşıda 2 Amiral etti. Bu durumda WB'yi rahat alırlar diye düşünüyorum. Diğer bir ifadeyle "öyle bir dayak" atarlar. :)

Mihawk Amiral etmese bile yarım Amiral etmez diyen yoktur galiba. Bu durumda bile zorlansalar da WB'yi alırlar bir şekilde.
Hatan şurada, Beyazsakalı diğer yonko lar la bir tutma, bu adamın genç hali evrenin en güçlüsü.

Fujitora,kör topal amcamızı öyle bir döverki genç Wb, ne olduğunu anlamaz bile Fuji.

Mihawkla beraber belki şansları olur

Shanks'in sadece kılıç kullanarak Yonkou olduğunu düşünüyorsan bir şey diyemeyeceğim kusura bakma. Elinde kılıç olan herkes kılıç ustası olmuyor malesef ki E. Oda bile kılıç vermiş ama daha nasıl dövüştüreceğini düşünmemiş. Mantik olarak yaninda kılıç olması normal ki çocukluğundan buyana var.

BM'nin de elinde kılıç var ona bakarsak. Roger'in da elinde kılıç var. Bu adamlar bilmem kac yil önce kılıç tokuşturmuşlar.

WB bile diyor merdivenleri hızlıca tirmandin diye. Yani adam aşıp gitmiş ki Roger'in şapkayı emanet ettiği adam bu. Yani Mihawk falan hikaye kimse kusura bakmasin. Bu adamdan cok farklı güçler cikacak.

2 Meyveli BB bile en iyi iki meyve bende diyor fakat Shanks gelince seninle dövüşecek durumda değiliz diyor. Yani BB sadece kılıç kullanan birinden çekiniyorsa bir şey diyemeyecem. Dediğim gibi E. Oda bile nasıl bir güç oluşturacağını düşünmemiş daha Shanks'a.
Bende dediğin gibi düşünüyorum fakat tek bir konu dışında.Shanks bir kılıç ustasıdır.Big Momda kılıç ustasıdır,belki Rogerde öyledir.Çünkü kılıç kullanmakta ustalar.Fakat kılıç kullanmak konusunda Mihawk Opun en üst kişisidir.Totalde tabikide shanks daha güçlüdür.

Son düzenleme:
O vaziyette gördükleri WB karşısında dipleri düşerde
Toplamak için zaman kaybetmeyelimde bir an önce kaçalım derler:D
Bir ara gelir ödümüzü alırız derler:oleyo:

Shanks'in sadece kılıç kullanarak Yonkou olduğunu düşünüyorsan bir şey diyemeyeceğim kusura bakma. Elinde kılıç olan herkes kılıç ustası olmuyor malesef ki E. Oda bile kılıç vermiş ama daha nasıl dövüştüreceğini düşünmemiş. Mantik olarak yaninda kılıç olması normal ki çocukluğundan buyana var.

BM'nin de elinde kılıç var ona bakarsak. Roger'in da elinde kılıç var. Bu adamlar bilmem kac yil önce kılıç tokuşturmuşlar.

WB bile diyor merdivenleri hızlıca tirmandin diye. Yani adam aşıp gitmiş ki Roger'in şapkayı emanet ettiği adam bu. Yani Mihawk falan hikaye kimse kusura bakmasin. Bu adamdan cok farklı güçler cikacak.

2 Meyveli BB bile en iyi iki meyve bende diyor fakat Shanks gelince seninle dövüşecek durumda değiliz diyor. Yani BB sadece kılıç kullanan birinden çekiniyorsa bir şey diyemeyecem. Dediğim gibi E. Oda bile nasıl bir güç oluşturacağını düşünmemiş daha Shanks'a.
Sen şenksin güçleri hakkında fikir sahibisin herhalde.Mangada açıklandıysa yaz da bilelim.

Mnagaka adama kılıç vermiş,yetmemiş kılıcına bir de isim vermiş, o da yetmemiş gitmiş Dünyanın en iyi kılıç ustası olan adam ile geçmişte vs attırmış.Verilmek istenen mesaj gayet açık.

Wbye göre herkes velet olduğundan dalga geçiyor la orda.Sen merdiven tırmanırken ben binaya kat çıkıyoruma getirmiş lafı :D

BB konusuna girme.Koskoca yonkou tayfası olacak elemanlar tek Sakazukiye topuk yaptı.

Mihawk'a bağlı.
Eğer harbi amiral ayarı filan çıkarsa bence 2 amirali bu seride tek başına yenecek adam yok. Bu sebeple Fujigil diyebilirim ama Mihawk belirsizliği var ortada kendi adıma. Lakin Oda da zeki bir adam, Mihawkdan beklenenin farkında. Bıyıklığa amiral yada ona yakın bir seviye verecektir
Ekip bir adım önde olsa da Mihawk'ın gücü net olarak bilinmediğinden herkes ölür diyem

Sen şenksin güçleri hakkında fikir sahibisin herhalde.Mangada açıklandıysa yaz da bilelim.

Mnagaka adama kılıç vermiş,yetmemiş kılıcına bir de isim vermiş, o da yetmemiş gitmiş Dünyanın en iyi kılıç ustası olan adam ile geçmişte vs attırmış.Verilmek istenen mesaj gayet açık.

Wbye göre herkes velet olduğundan dalga geçiyor la orda.Sen merdiven tırmanırken ben binaya kat çıkıyoruma getirmiş lafı :D

BB konusuna girme.Koskoca yonkou tayfası olacak elemanlar tek Sakazukiye topuk yaptı.
Dediklerini yapmış ama daha nasıl dövüştüreceğini bile düşünmemiş adam. Sadece kılıçla dövüşeceğini düşünüyorsan Shanks'ın sana iyi okumalar. Bana açıkla diyorsun Mangaka mıyım sizin gibi olmayan ünvanları ortaya koyayım. :D

Orada WB övüyor siz istediğiniz yere çekiyorsunuz lafı. Adam diyor ki neredeydin nereye geldin. Bir zamanlar çaylaktın şimdi benimle aynı mevkidesin demeye getiriyor. Çaylakken Mihawk ile kapışan adam şimdi WB ile aynı mevkiye geliyor. Anlayana tabi...
Bende dediğin gibi düşünüyorum fakat tek bir konu dışında.Shanks bir kılıç ustasıdır.Big Momda kılıç ustasıdır,belki Rogerde öyledir.Çünkü kılıç kullanmakta ustalar.Fakat kılıç kullanmak konusunda Mihawk Opun en üst kişisidir.Totalde tabikide shanksten daha güçlüdür.
Dediklerine katılmıyorum. Mihawk totalde nasıl daha güçlü oluyor? Bu adamlar kapışmışlar fakat birbirlerine üstünlük sağlayamamışlar geçmişte.Şimdi ise hiç kapışmıyorlar. Hemde geçmişte kapışmaları sadece ''kılıçta'' fakat biri sonradan kopup gelmiş. Diğeri en iyi kılıç ustası olmuş. Mihawk Mf de Vista gibi adamla kafa kafaya gidiyor ona üstünlük sağlayamıyor. Diğeri ise Yonkou tayfasının doğrudan kaptanı. Eğer sen Vista'nın Shanks'ı o kadar tutabileceğini düşünüyorsan bir şey diyemeyeceğim.

Mihawk Shansk'ın yanına gittiğinde Shanks soruyor ona kapışmaya mı geldin gibisinden. O ise tek kollu olan biriyle kılıç tokuşturmak gibi bir isteğim yok diyor. Fakat böyle dediği kişi kendisiyle kapıştıktan sonra aşıp gidip Yonkou olmuş tek kol ile adam Shanks ile dövüşmek istemiyor. Aynısını Shanks MF'ye gelince çekip gitmesinden de anlayabilirsin. Neyse ileride bu dediklerimi anlayacaksınız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık