Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genç Edward Newgate vs. Dracule Mihawk & Issho

Sizce ?

• Beyazsakal Alır.

Kullanılan: 60 72.3%
  • Mihawk - Fujitora Alır.

Kullanılan: 19 22.9%
  • Herkes Ölür.

Kullanılan: 4 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    83
Ben Shanks=Mihawk'ın da değilim.Shanks bence de Mihawk'tan güçlüdür ama arada büyük bir fark olduğunu sanmıyorum.Aynı şekilde diğer komutanlarla kapışmamış olması Mihawk'ın DEİKU'luğuna gölge düşürmez.Mangaka bu ünvanı Mihawk'a verdiyse illaki diğerlerinden daha da iyidir.

O slahsı Jozu durdurduysa ne olmuş ki ? Bu çok övünücelek bir şey değil ya da yine dediğim gibi Mihawk'ın güçsüz olduğunu göstermez.Vista olayı da aynı şekilde.Mihawk'ın Vista'ya tam güç daldığını sanmıyorum.

Mangaka Mihawk ve Shanks arasında çok büyük bir fark görseydi denkmiş gibi göstermezdi muhtemelen.Bu ikisinin birbirine olan tavırları yakın olduklarını gösteriyor.Ne bileyim biri yonkoyken diğerinin cidden amiralin altında bir seviyede çıkacağını düşünüyor musun ?
Bu adamlar arkadaşlar. Ben Mihawk'ın Amiral alamayacağını ama o seviyeye çok yakın olduğunu düşünüyorum. Kılıç ustası olarak onlara yaklaşıyor olması bile çok büyük bir şey. Seri sonu Zoro genel manada bir Amirali yenecek güce sahip olursa Mihawk'ı geçmiş olacak otomatikman.

Tamam kardeş sen haklısın ne diyeyim.

Yonkou arcında olduğumuzu bilmiyorsun herhalde.Daha nasıl göreceğiz yonkou gücünü ?
Wb inanılmaz fiziksel güç ve en güçlü meyve
Teach 2 meyve ve üstün dayanıklılık
Bm doğuştan gelme fiziksel hayvanlık ve meyve
Kaido yine doğuştan gelme fiziksel hayvanlık ve meyve olacak muhtemelen.Ek olarak çlümsüzlük şeysi.
Şenkste haki ve kılıç ustalığı olacak işte.Dahi olmaya gerek yok bazı şeyleri çözmek için.
Görüyorsun ama Shanks'ı bu şekilde yorumluyorsun. Demek istediğim nokta bu böyle hayvanların arasına girmiş Shanks. Neyse dediğim gibi eğer bir şey olmazda seri devam ederse ve bizde buralarda olursan ileride anlarsın. Shanks sadece kılıç ile bu adamlarla eşit seviyeye geldiyse ve totelde kılıç olarak Mihawk üstünse ben daha bir şey demiyorum. Ahahaha :hhh:

Bu adamlar arkadaşlar Ben Mihawk'ın Amiral alamayacağını ama o seviyeye çok yakın olduğunu düşünüyorum. Kılıç ustası olarak onlara yaklaşıyor olması bile .ok büyük bir şey. Seri sonu Zoro genel manada bir Amirali yenecek güce sahip olursa Mihawk'ı geçmiş olacak otomatikman.

Görüyorsun ama Shanks'ı bu şekilde yorumluyorsun. Demek istediğim nokta bu böyle hayvanların arasına girmiş Shanks. Neyse dediğim gibi eğer bir şey olmazda seri devam ederse ve bizde buralarda olursan ileride anlarsın. Shanks sadece kılıç ile bu adamlarla eşit seviyeye geldiyse ve totelde kılıç olarak Mihawk üstünse ben daha bir şey demiyorum. Ahahaha :hhh:
Mangakayı toprağa gömmezsek göreceğiz elbet.

Gelişmedi demiyorum. Gelişti tabi ki çaylak halinde kalmadı ünvanı aldı fakat o gün bugündür Mihawk ve Shanks kapışmadı. Mihawk çoğu güçlü kılıç ustasıyla kapışmadı bunu az çok seriye bakınca anlayabilirsiniz. Örnek olarak Vistayı gösterebiliriz. Yonkou tayfasında ki kaç adamlar kapıştı Mihawk veya elinde kılıç olan kaç adamla kapıştı güçlü olan? Adam Yonkou tayfasında ki en iyi kılıç ustası olmasına rağmen Mihawk ile anca karşılaşıyor ve dövüş sonuçlanmıyor. Fakat ünvan Mihawk da.

Mihawk Wb'ye Slash atıyor 3. adam durduruyor. Luffy'e saldırıyor Mihawk Vista durduruyor. Sen Shanks'ın Vista tarafından durdurulup oyalanacağını düşünüyor musun gerçekten? Veya Vistaya karşı dövüş erteleyeceğini düşünüyor musun? Demek istediğim noktalar bunlar.

Mihawk elinde kılıç olan çoğu karakterle kapışmadı muhtemelen ama ünvan onda. Yonkou tayfalarının yanında ki adamlar muhtemelen bu ünvan ile ilgilenmiyorlar bile. Cracker, Smoothie, Vista bunlar Yonkou'ların yanından bile ayrılmıyor muhtemelen yani hiç biriyle belki de karşılaşmadı bile.

Kılıç ustalığında olabilir ama kesin değil. Düşüncem yukarıda arkadaşa yazdığımla aynı. Ünvan Mihawk da bu da çok kafa karıştırıyor. Mihawk ile Shanks geçmişten buyana dövüşmediler. Dövüştükleri zaman ise denktiler. Biri sadece kılıçta kendini geliştirirken, diğer şuan en iyi kılıç ustası olan adamla aynı seviyedeydi ve gücü tamamen kapalı kutu. Yonkou olmuş fakat Yonkoulara bakıyorsun Kaido,BM ve İki meyveli ve çoğu üyesi ID'nin 6. katından çıkma BB. Dediğim gibi Shanks çok hayvansal bir güç ile ortaya çıkacak.
Olabilir değil öyle.Ünvan kafa karıştırmıyor ünvan doğruyu gösteriyor.Kafa karıştıran şu:
En iyi kılıç ustası demek kılıcı en iyi kullanan kişi demek. En güçlü kılıç tutan-taşıyan-kullanan demek olmuyor.Op evreninde 10a yakın güç kıstası var.(3 çeşit haki,meyve,kılıç ustalığı,ırksal avantaj,fiziksel güç,dayanıklılık,hız,dövüş zekası vs vs)Mihawk bunlardan sadece kılıç ustalığında en zirvede olan kişi.Örnekle açıklıyacağım:Nasıl Neymar dünyanın en iyi çalım atan oyuncusu ise Mihawkta en iyi kılıç kullananı.Fakat Messide iyi çalım atar Shanksin iyi kılıç kullandığı gibi ve totalde daha iyi oyuncudur.
Messi(totalde)>Neymar ===>Shanks(totalde)>Mihawk
çalım atmada Neymar>Messi ====> Kılıç ustalığında Mihawk>Shanks(Shankste çok iyi)

Mihawk,Shanks arası düellolar ise kılıç savaşları.Shanks ekstra kullanabileceği güçleri dahil etmemiştir diye düşünüyorum.(Hakilerini kullanmıştır fakat atıyorum meyvesi varsa meyve saldırısı yapmamıştır veya fiziksel gücü çok yüksekse beklemediği anda yumruk atmamıştır.)

Zaten saçma olan şu eğer Mihawk kılıcı elinde tutan en güçlü kişi olarak iddia etseydi kendini WB eline kılıç aldığı zaman seri buga girerdi.Bunun aksine Mihawkın konumu bir kılıcı en iyi kullanan kişi olduğunu gösteriyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık