Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genç Edward Newgate vs. Dracule Mihawk & Issho

Sizce ?

• Beyazsakal Alır.

Kullanılan: 60 73.2%
  • Mihawk - Fujitora Alır.

Kullanılan: 18 22.0%
  • Herkes Ölür.

Kullanılan: 4 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    82
Fuji vasıfsız olduğu için Wb rahat kazanır.

Mihawk : Bana ayak bağı olma sadece arkamı kolla yeter.Savaşta gördüm Akainu sırtını dönemedi bile.İhtiyar çok hızlı.

Fuji : Tamam hareketlerini yerçekimiyle yavaşlatacağım.

30 dakika geçer Mihawk beyazsakalı zorlanarak biraz oyalar ve tutar.Arkasını döner ki birde ne görsün Fuji arazi olmuş oturmuş zar atıyor.

Hemen geçmeden suratına deprem yumruğunu yer ve kalan %50 ile dövüşmeye devam eder.

Mihawk : Bana ayak bağı olma sadece arkamı kolla yeter.Savaşta gördüm Akainu sırtını dönemedi bile.İhtiyar çok hızlı.

30 dakika geçer Mihawk beyazsakalı zorlanarak biraz oyalar ve tutar.Arkasını döner ki birde ne görsün Fuji arazi olmuş oturmuş zar atıyor.

Hemen geçmeden suratına deprem yumruğunu yer ve kalan %50 ile dövüşmeye devam eder.
Ahahaha, arkasına bakar ki bu vasıfsız zar atıyor :hhh:

Bence Fujitora WB'ın safına geçer çünkü Shichibukai'den hazzetmiyor. Mihawk 2v1 orta zorlukta alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık