Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genç Edward Newgate vs. Dracule Mihawk & Issho

Sizce ?

• Beyazsakal Alır.

Kullanılan: 60 73.2%
  • Mihawk - Fujitora Alır.

Kullanılan: 18 22.0%
  • Herkes Ölür.

Kullanılan: 4 4.9%

• Kullanılan toplam oy
    82
Bugün komedi filmi izleyecektim. DVD'yi de cihaza takmıştım. Anket sonucunu görünce bugün yeterince güldüm diyerek filmden vazgeçtim. :D

Beyazsakal'a öyle bir dayak atarlar ki adamı Weevil'e benzetirler.

Bugün komedi filmi izleyecektim. DVD'yi de cihaza takmıştım. Anket sonucunu görünce bugün yeterince güldüm diyerek filmden vazgeçtim. :D

Beyazsakal'a öyle bir dayak atarlar ki adamı Weevil'e benzetirler.
Beyazsakal'a "öyle bir dayak" atacak biri nasıl var olabilir? Bu adam serinin şu an bile zirvesi olarak geçen bir adam.

Bu adam yaşlı halinde dahi neler yaptı MF'de gördük. Genç halinde zorlanarak kazanır burayı bana kalırsa.

Logia amiraller olsa 2 tanesi oyajiyi daha çok zorlardı. Logia savunması olmadan çarpışarak oyajiye denk savaşmak çok zor.

Beyazsakal'a "öyle bir dayak" atacak biri nasıl var olabilir? Bu adam serinin şu an bile zirvesi olarak geçen bir adam.

Bu adam yaşlı halinde dahi neler yaptı MF'de gördük. Genç halinde zorlanarak kazanır burayı bana kalırsa.
Ben de 2 Amiral'i aynı anda alacak kişi yoktur diyenlerdenim. Gözümde 1 Yonko 1,25 Amiral'e eşit en fazla. Eskiler için bu oran en fazla 1.5 olur yeni Amiraller karşısında.

Fujitora zaten Amiral. Mihawk'ı da o seviye görüyorum. Karşıda 2 Amiral etti. Bu durumda WB'yi rahat alırlar diye düşünüyorum. Diğer bir ifadeyle "öyle bir dayak" atarlar. :)

Mihawk Amiral etmese bile yarım Amiral etmez diyen yoktur galiba. Bu durumda bile zorlansalar da WB'yi alırlar bir şekilde.

Ben de 2 Amiral'i aynı anda alacak kişi yoktur diyenlerdenim. Gözümde 1 Yonko 1,25 Amiral'e eşit en fazla. Eskiler için bu oran en fazla 1.5 olur yeni Amiraller karşısında.

Fujitora zaten Amiral. Mihawk'ı da o seviye görüyorum. Karşıda 2 Amiral etti. Bu durumda WB'yi rahat alırlar diye düşünüyorum. Diğer bir ifadeyle "öyle bir dayak" atarlar. :)

Mihawk Amiral etmese bile yarım Amiral etmez diyen yoktur galiba. Bu durumda bile zorlansalar da WB'yi alırlar bir şekilde.
İkili kazanabilir orasına lafım yok, ama bu vs'de kolay kazanan olmaz bana göre.

Wb alır gibi fakat inanılmaz zorlanır.
WB tabikide 2x amiral gücünde değildir genç halinde bile.Fakat örnek veriyorum mesela iki tane 250 mlik adam birleşince 500m gücünde olmuyor. O mantıkla Kaidounun 5 novayı alamaması lazımdı mesela.

Dünyanın en iyi kılıç ustası demiş.Şenks makas ustası mı ?
Shanks'in sadece kılıç kullanarak Yonkou olduğunu düşünüyorsan bir şey diyemeyeceğim kusura bakma. Elinde kılıç olan herkes kılıç ustası olmuyor malesef ki E. Oda bile kılıç vermiş ama daha nasıl dövüştüreceğini düşünmemiş. Mantik olarak yaninda kılıç olması normal ki çocukluğundan buyana var.

BM'nin de elinde kılıç var ona bakarsak. Roger'in da elinde kılıç var. Bu adamlar bilmem kac yil önce kılıç tokuşturmuşlar.

WB bile diyor merdivenleri hızlıca tirmandin diye. Yani adam aşıp gitmiş ki Roger'in şapkayı emanet ettiği adam bu. Yani Mihawk falan hikaye kimse kusura bakmasin. Bu adamdan cok farklı güçler cikacak.

2 Meyveli BB bile en iyi iki meyve bende diyor fakat Shanks gelince seninle dövüşecek durumda değiliz diyor. Yani BB sadece kılıç kullanan birinden çekiniyorsa bir şey diyemeyecem. Dediğim gibi E. Oda bile nasıl bir güç oluşturacağını düşünmemiş daha Shanks'a.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık