Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Üye silindi 5781

House of Cards güzel mi?
Hocam selam yeni gördüm.Bu diziyi kesinlikle önermem.O kadar güzel bir diziyi zorla vasata dönüşüyor.Zorla dedim çünkü başrol oyuncusu bir sübyancı.Evet , sübyancı.Bu dedikoduların ardından oyuncuyu itelemek için senaryolar değişiyor ki dizinin de saçmaladığı yerler tam da burada başlıyor maalesef :( .

Üye silindi 5781

bu forumdaki herkese kesinlikle Sons Of Anarchy'yi izlemesini öneririm.Ben yeni tanıştım bugün bitirdim.
Hıçkıra hıçkıra ağladım sonunda.O kadar güzel bir diziki sizi bağlıyor.Tayfa sevgisi , aile sevgisi aşılıyor.Sanki oradaki her karakter sizden bir parçaymış gibi.
Kesinlikle öneririm Sons Of Anarchy'yi.

House of Cards güzel mi?
İlk 2 sezon izlenir. Ondan sonrası sana kalmış. En başta 2 sezon olarak dizayn edilmiş bir diziydi. Sonra senaryo devam ettirildi. 4. sezon için de güzel deniyor mesela, ben izlemedim bir şey diyemem. 6. sezonda Holywood'u kasıp kavuran me too hareketiyle kendisinin de skandalı ortaya çıkan Kevin Spacey'nin sözleşmesi feshedildiğinden olmadığı için fecaatmiş deniyor.. Kevin Spacey dizinin yarısıydı hatta daha bile fazlasıydı, onsuz bir sezon nasıl çekildi hiç bilmiyorum.
Kendin karar verebilirsin. 2 bölüm izlemen yeterli. Beğenirsen sezonun sonu gelir. Beğenmezsen orada kalırsın.

Mandalorian güzel olmuş. Her ne kadar Star Wars'un aşırı abartıldığını düşünsem de 2 bölüm de sardı. Kötü yanı Pedro Pascal'ın yüzünü görmememiz. Bölümlerin kısa olması da güzel,1 saatlik boş bölüm yapmaktansa 30 dakikalık dolu dolu bölümler yapmışlar.

Yoda'nın geçmişini de merak edenler için bayağı aydınlatıcı bir dizi olacak.
Pedro pascal bu diziden para almıyor mu eger tüm sezon yüzünü göstermezlerse harbiden enayi derim bu yapımcılara boşuna para vermiş olacaklar adama.

Hocam selam yeni gördüm.Bu diziyi kesinlikle önermem.O kadar güzel bir diziyi zorla vasata dönüşüyor.Zorla dedim çünkü başrol oyuncusu bir sübyancı.Evet , sübyancı.Bu dedikoduların ardından oyuncuyu itelemek için senaryolar değişiyor ki dizinin de saçmaladığı yerler tam da burada başlıyor maalesef :( .
Kevin Spacey kendisine yöneltilen suçlardan aklandı yalnız. Adam çıktı mahkemeye, çatır çatır konuştu. O yüzden suçu olmayan bir adamı sübyancı diye yaftalama.

Mandalorian güzel olmuş. Her ne kadar Star Wars'un aşırı abartıldığını düşünsem de 2 bölüm de sardı. Kötü yanı Pedro Pascal'ın yüzünü görmememiz. Bölümlerin kısa olması da güzel,1 saatlik boş bölüm yapmaktansa 30 dakikalık dolu dolu bölümler yapmışlar.

Yalnız Star Wars evrenini yakından takip etmeyenler için bir hatırlatma yapalım bu dizi Return of the Jedi'dan sonra gelen zaman diliminde geçiyor. Yoda öldükten yıllar sonra yani. O bebeği Yoda'nın gençliği zannedenler falan olur, karışmasın.

Üye silindi 5781

Kevin Spacey kendisine yöneltilen suçlardan aklandı yalnız. Adam çıktı mahkemeye, çatır çatır konuştu. O yüzden suçu olmayan bir adamı sübyancı diye yaftalama.
Sorun şu ki kimse böyle bir dedikoduyu üstlenmez , "Evet yaptım." demez.Bu sebepten dolayı gelen güzel ,"çatır çatır" savunmanın ardından suçlardan aklanması da pek şaşırtıcı değil.
Ve evet direkt olarak sübyancı demek yanlış olmuş , ben onu değiştirip "olası sübyancı" diyeceğim.Şayet ben hala sübyancı olduğuna inanıyorum.Böyle bir iddia boşu boşuna atılmaz (bkz. MJ).
Eğer sübyancı değilse yazık olmuş.Kariyeri bitti ziya.

Yalnız o Yoda değil

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık