Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Üye silindi 1004

Oğlum djaskljasdasd, Watchmen genel olarak iyidir be, yapma gözünün yağını yiyeyim. V f V'yi, Loeg'i sevmemeni anlardım da...
Ya zaten çok yoğun eleştiri olan hiçbir işi sevmiyorum. Alan Moore alınca eline sazı durmuyor. Watchmen’i nispeten daha çok severdim fakat “yok killing joke’u sevmiyorum cık mık” falan yapınca. Komple gıcık oldum. Watchmen yine V’e bakarsak çok büyük eser. Kıyaslamam bile.

Ya zaten çok yoğun eleştiri olan hiçbir işi sevmiyorum. Alan Moore alınca eline sazı durmuyor. Watchmen’i nispeten daha çok severdim fakat “yok killing joke’u sevmiyorum cık mık” falan yapınca. Komple gıcık oldum. Watchmen yine V’e bakarsak çok büyük eser. Kıyaslamam bile.
Yoğun eleştiri olan hiçbir şeyi beğenmiyorum deyip, Watchmen V'nin kölesi olsun diye bitirmek de çok ilginç adjkasd. Ayrıca Watchmen'ın alt metninin eleştiri olduğunu düşünmüyorum, var mı? Tabii ki var, lakin olay tamamen farklı bir perspektiften yazmak: Olağan perspektife karşı geldin diye tüm olayı eleştiri olmuş olmuyor bence. Ayrıca Watchmen > V

Üye silindi 1004

Yoğun eleştiri olan hiçbir şeyi beğenmiyorum deyip, Watchmen V'nin kölesi olsun diye bitirmek de çok ilginç adjkasd. Ayrıca Watchmen'ın alt metninin eleştiri olduğunu düşünmüyorum, var mı? Tabii ki var, lakin olay tamamen farklı bir perspektiften yazmak: Olağan perspektife karşı geldin diye tüm olayı eleştiri olmuş olmuyor bence. Ayrıca Watchmen > V
Watchmen dönemin Amerikasını hakkıyla ele alıyor yardırıyor. Sevmesem ya da onaylamasam bile “aaa üstat yazmış. aaa Nixon dönemi cidden böyleymiş” diyorum. V nereden tutsam elimde kalıyor benim için tabi. Yani eleştirinin yoğun eleştiriden ibaret yapmıyor dediğin gibi. Sadece sevemiyorum.

Beyler şu meşhur Black Mirror nasıldır? İzlemeye değer mi? Birkaç gün internetim olmayacak. Vakit geçirmek için şimdiden bol bol bölüm indireceğim. Dandikse eğer boşa uğraşmak istemem.

Beyler şu meşhur Black Mirror nasıldır? İzlemeye değer mi? Birkaç gün internetim olmayacak. Vakit geçirmek için şimdiden bol bol bölüm indireceğim. Dandikse eğer boşa uğraşmak istemem.
Her bölüm farklı oyuncu kadrosuyla çekilen ayrı bir film gibi. Bazılarının on numara senaryosu var, bazıları da bana göre çöp.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık