Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Sherlock'u çok mu seviyorsunuz? Ona benzer bir dizi arıyor, fakat bulamıyor musunuz? O zaman Endeavour isimli diziye bakmanızı öneririm. Ben diziyi Sherlock'tan daha çok beğendim.

Sherlock'u çok mu seviyorsunuz? Ona benzer bir dizi arıyor, fakat bulamıyor musunuz? O zaman Endeavour isimli diziye bakmanızı öneririm. Ben diziyi Sherlock'tan daha çok beğendim.
Şerlok'un ilk sezonundan sonrası tam bir çöp. Hatta Şerlok'un en iyi bölümü plot bölümü, plot>1. bölüm. Endeavour>Şerlok tespitine de yüzde yüz katılıyorum.

Şerlok'un ilk sezonundan sonrası tam bir çöp. Hatta Şerlok'un en iyi bölümü plot bölümü, plot>1. bölüm. Endeavour>Şerlok tespitine de yüzde yüz katılıyorum.
Sherlock Holmes kitaplarından farklı olarak, dizide çok zorlama bir şekilde çözüme ulaşıyor. Yani olayı çözmesi için neredeyse tüm olasılıklar meydana geliyor.
Endeavour Morse ise kendi kendine araştırıyor, her ayrıntıya bakıyor, bazen yanılıyor. Fantastik bir kahramandan ziyade, zeki bir dedektif izlenimi veriyor.

Dizi gayet güzel ve uzun, bir buçuk saatlik bölümler yeterince tatmin ediyor. Geçen yıl izleyip bitirdim(Şimdiye kadar yayınlanmış sezonlarını). Aslında çok fazla insan bu konularda dizi arıyor ama Endeavour'u pek bilen yok.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Mandalorian çok iyi başladı :sapkali:

@Raiden, Punisher son sezonu beğenirsin tam sana layık :artiz:

Mandalorian güzel olmuş. Her ne kadar Star Wars'un aşırı abartıldığını düşünsem de 2 bölüm de sardı. Kötü yanı Pedro Pascal'ın yüzünü görmememiz. Bölümlerin kısa olması da güzel,1 saatlik boş bölüm yapmaktansa 30 dakikalık dolu dolu bölümler yapmışlar.

Yoda'nın geçmişini de merak edenler için bayağı aydınlatıcı bir dizi olacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık