Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Sorun şu ki kimse böyle bir dedikoduyu üstlenmez , "Evet yaptım." demez.Bu sebepten dolayı gelen güzel ,"çatır çatır" savunmanın ardından suçlardan aklanması da pek şaşırtıcı değil.
Ve evet direkt olarak sübyancı demek yanlış olmuş , ben onu değiştirip "olası sübyancı" diyeceğim.Şayet ben hala sübyancı olduğuna inanıyorum.Böyle bir iddia boşu boşuna atılmaz (bkz. MJ).
Eğer sübyancı değilse yazık olmuş.Kariyeri bitti ziya.
#metoo tagı Ile taciz suçlaması atılmayan ünlü oyuncu kalmadı neredeyse. Biri bir şey diyor, yirmi farklı kişinin de birden aklına yaşadığı olay geliyor.

Ayrıca adam "Yapmadığım bir şeyin bedelini ödemeyeceğim" demiş. Mahkemeye çıkmış ve suçsuz bulunmuş. Ortada kanıt yok, bir şey yok. Adamın teki çıkıp "Kevin Spacey beni 10 sene önce taciz etti" diyor, sen de bu kişinin kanıtsız ortaya attığı iddia yüzünden adamı sübyancı ilan ediyorsun.

Şimdi parktaki çocuğun teki senin için bu abi bana dokundu dese, senin hayatın kararır. Suçun var mı? Yok. Bu olaya istinaden önüne gelenin sana sübyancı yaftası yapıştırması ne kadar doğru olur? Olmaz diyorsan, kendi yazdığın şeylere dönüp tekrardan bakmanı öneririm.

Sorun şu ki kimse böyle bir dedikoduyu üstlenmez , "Evet yaptım." demez.Bu sebepten dolayı gelen güzel ,"çatır çatır" savunmanın ardından suçlardan aklanması da pek şaşırtıcı değil.
Ve evet direkt olarak sübyancı demek yanlış olmuş , ben onu değiştirip "olası sübyancı" diyeceğim.Şayet ben hala sübyancı olduğuna inanıyorum.Böyle bir iddia boşu boşuna atılmaz (bkz. MJ).
Eğer sübyancı değilse yazık olmuş.Kariyeri bitti ziya.
Mj de o iddialardan aklandı diye biliyorum :bilmem:

Üye silindi 1004

Aklanması gerçeği değiştirmiyor tabi :D Gerçi Mj aklanmış olsa bile sıkıntılı. Çocukların ailelerine para verip onlarla günlerce vakit geçiriyormuş satın aldığı vadi içerisinde. Mekanın ismi de Neverland yani. Her türlü problemli. Yetişkin bir adam çocuklarla günlerce ne yapıyor olabilir koca bir alana kapanıp.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Üye silindi 1004

Gerçeği Allah bilir ;)
"Çocukluğumu yaşayamadım o yüzden çocuklarla vakit geçirmeyi çok seviyorum" diyen bir abimiz sonuçta bilemeyiz tabi. Yaşayamadığım çocukluğumu yaşamak için de bir sürü çocukla bir eve kapanmazdım yani bilemedim.

Üye silindi 5781

İşte sorun şu ki adamın evinde bir sürü seks oyuncağı çıkmıştı küçük ebatlarda...
#metoo tagı Ile taciz suçlaması atılmayan ünlü oyuncu kalmadı neredeyse. Biri bir şey diyor, yirmi farklı kişinin de birden aklına yaşadığı olay geliyor.

Ayrıca adam "Yapmadığım bir şeyin bedelini ödemeyeceğim" demiş. Mahkemeye çıkmış ve suçsuz bulunmuş. Ortada kanıt yok, bir şey yok. Adamın teki çıkıp "Kevin Spacey beni 10 sene önce taciz etti" diyor, sen de bu kişinin kanıtsız ortaya attığı iddia yüzünden adamı sübyancı ilan ediyorsun.

Şimdi parktaki çocuğun teki senin için bu abi bana dokundu dese, senin hayatın kararır. Suçun var mı? Yok. Bu olaya istinaden önüne gelenin sana sübyancı yaftası yapıştırması ne kadar doğru olur? Olmaz diyorsan, kendi yazdığın şeylere dönüp tekrardan bakmanı öneririm.
Zaten direkt sübyancı demekle hata yaptığımı söyledim.Kendisi "olası sübyancı" benim gözümde.İki tarafında sözlerden başka yeterli bir kanıtı yok.

Sitcom önerisi varmı?
Tbbt, Friends, HIMYM hariç?

Young sheldon 2.sezonu bitirdim. Spin off diziler içerisinde no1 derim. Hatta Better Call Saul'dan bile daha çok hoşuma gitti türleri ve tarzları farklı olsa bile.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık