Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Üye silindi 5781

Bunu biliyorum. Dava sürecini yakından takip ettim. Dava düşsün diye adamı öldürmüşler diye düşünüyor olabilirsin, beklerim senden.
Yok o kadar da değil :D .Sadece davanın gidişatı hakkında bilgi sahibi misin diye yollamıştım da takip etmişsin.
Neyse bir önemi yok artık.

Sorun şu ki kimse böyle bir dedikoduyu üstlenmez , "Evet yaptım." demez.Bu sebepten dolayı gelen güzel ,"çatır çatır" savunmanın ardından suçlardan aklanması da pek şaşırtıcı değil.
Ve evet direkt olarak sübyancı demek yanlış olmuş , ben onu değiştirip "olası sübyancı" diyeceğim.Şayet ben hala sübyancı olduğuna inanıyorum.Böyle bir iddia boşu boşuna atılmaz (bkz. MJ).
Eğer sübyancı değilse yazık olmuş.Kariyeri bitti ziya.
Olaya çok kısa bi Google'dan cok kısa baktım yanlışsam düzelt ama olay sanırım sübyancılık falan değil taciz. Zaten bahsi geçen kız 18 yaşında yasak olarak evlenebileceği bir yaşta.

Sitcom önerisi varmı?
Tbbt, Friends, HIMYM hariç?

Young sheldon 2.sezonu bitirdim. Spin off diziler içerisinde no1 derim. Hatta Better Call Saul'dan bile daha çok hoşuma gitti türleri ve tarzları farklı olsa bile.
Its always sunny in philadelphia. Daha komik bir sitcom yapılabileceğini sanmıyorum..
Ama güzel bir arkadaş ortamı olsun içimi ısıtsın arada duygulanayım falan diyorsan bu diziyi tavsiye etmem bu dizi sadece gülmek için.

Son düzenleme:
Pedro pascal bu diziden para almıyor mu eger tüm sezon yüzünü göstermezlerse harbiden enayi derim bu yapımcılara boşuna para vermiş olacaklar adama.
Umarım yüzünü gösterirler birkaç bölüm içerisinde, aksi takdirde bu kadar ünlü bir oyuncuyu oynatmalarının mantığı kalmaz.

Yalnız Star Wars evrenini yakından takip etmeyenler için bir hatırlatma yapalım bu dizi Return of the Jedi'dan sonra gelen zaman diliminde geçiyor. Yoda öldükten yıllar sonra yani. O bebeği Yoda'nın gençliği zannedenler falan olur, karışmasın.
Yalnız o Yoda değil
Ben 1000 yıl öncesinde geçiyor diye okumuşum, yanlış olmuş. Geçmişi anlatsalarmış daha iyi olurmuş, Yoda'nın ırkından birini o kadar güçlü göstermeleri biraz fanservice gibi olmuş bana kalırsa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık