Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Bayram tatilinin gelmesiyle 1 hafta boş gibi birşeyim artık. Kartal seviyesi yada yakın seviye arkadaşlar varsa ekleyelim. Hem sohbet ederiz hem oyun oynarız birlikte.

Major takip eden cs go oynayan yok mu hiç :) Seneler geçtikçe favori takım diye bir kavram kayboluyor turnuvalarda. Herkes şampiyon olabilecek kapasiteye ulaşmış neredeyse. Sadece ufacık farklar ve oyun içi zamanlamalar kazananı belirler hale gelmiş. Favori takımım her zaman Astralis'di. Umarım şampiyon olurlar ve 4. major turnuvasını kazanarak efsane olurlar.

Major takip eden cs go oynayan yok mu hiç :) Seneler geçtikçe favori takım diye bir kavram kayboluyor turnuvalarda. Herkes şampiyon olabilecek kapasiteye ulaşmış neredeyse. Sadece ufacık farklar ve oyun içi zamanlamalar kazananı belirler hale gelmiş. Favori takımım her zaman Astralis'di. Umarım şampiyon olurlar ve 4. major turnuvasını kazanarak efsane olurlar.
Ben takip ediyorum vakit oldukça. Ara Liquid'e yaramamış belli. Mousesports da playofflara kalabilseydi iyiydi ama maalesef.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık