Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Major takip eden cs go oynayan yok mu hiç :) Seneler geçtikçe favori takım diye bir kavram kayboluyor turnuvalarda. Herkes şampiyon olabilecek kapasiteye ulaşmış neredeyse. Sadece ufacık farklar ve oyun içi zamanlamalar kazananı belirler hale gelmiş. Favori takımım her zaman Astralis'di. Umarım şampiyon olurlar ve 4. major turnuvasını kazanarak efsane olurlar.
Aldılar :D Tebrikler valla. En iyi takımdılar ve tasdiklediler cs:go tarihinde.

Haber Link StarSeries 8. sezon turnuvası Türkiye Antalya'da yapılacak. Kalabalık pek olmaz Belek'te olduğu için ama güzel haber Türkiye için. Eğer gelecek olursa yeşillendirsin birlikte gidelim.

Eskisi nasılsa şimdide aynı genel olarak. Değişen pek birşey yok. Ama rank yükseltip seçkin yapıp bir de arkadaş ortamı bulursan hile çok nadir geliyor.

İnşallah çözmüşlerdir
Başlığı görünce bir umut araştırdım ama eskisinden bile daha kötü olmuş.
Şu hile olayına bir çözüm bulsalar deli gibi oynayıp rank kasıcam ama olmuyo işte.
Döne döne vuran şerefsizlerden bıkıp 2 yıl önce bırakmıştım oyunu.
Arada girip oynayasım geliyor ama kanser olacağımı bildiğimden oynayamıyorum işte.

Başlığı görünce bir umut araştırdım ama eskisinden bile daha kötü olmuş.
Şu hile olayına bir çözüm bulsalar deli gibi oynayıp rank kasıcam ama olmuyo işte.
Döne döne vuran şerefsizlerden bıkıp 2 yıl önce bırakmıştım oyunu.
Arada girip oynayasım geliyor ama kanser olacağımı bildiğimden oynayamıyorum işte.
Popüler oyunlarda hilenin önüne geçemezler. Yapımcıların bir suçu yok. Ya öyle keyif alacaksın ya da dünya geneli popüler bir oyun oynamayacaksın

Gerçekten dediğiniz gibi güncel halini hilelerin doldurduğu sw yada maçlarda oynamak insanı bezdiriyor. Eski versiyonu olan 1.6'da 5-6 tane tane büyük clan var ve sw'lerinde hiç bir şekilde hile barındırmayan ve ts harici sw'sine kimseyi sokmayıp insana maziyi yaşatıyorlar. Bunlardan biri olan Nizam-ı Alem sw'si benim favorim. Her akşam 16vs16 maçlar atan 18 yaş altı kimseyi oyunlarına sokmayan bi grup ve cs'yi cs olduğu zamanlara göre yönlendiren bir grup. Bundan kastım bir çok sw. Sis-Flash-Rush vs yasaklamışken, bu sw'de herşey serbest ve çok güzel bir yönetici-yetkili-Admin ve player pramitine göre şekillendirilmiş.
Kısaca gerçekten Counter Strike'ı özleyen biri varsa bu tarz bir sw'de eski zevkini alabilir.

Popüler oyunlarda hilenin önüne geçemezler. Yapımcıların bir suçu yok. Ya öyle keyif alacaksın ya da dünya geneli popüler bir oyun oynamayacaksın
Çıktığından beri 1000 saate yakın overwatch oynadım sadece 1 kere hileye denk geldim o da banlandı. Sadece overwatch da değil blizzard'ın hemen hemen hiçbir oyununda hileye rastlayamazsın. İsteyen gayet de hilenin önüne geçebiliyor yeterki istesin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık