Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Cs:go bitmiş arkadaş. Lem-supreme arası gidip gelen birisiydim. 2 aydır oynamıyordum match making serverlarında. Bir gireyim dedim de bu ne rezalettir. 4 5 defa en az 5 roundda 16 17 frag alıyorum karşıda yere göğe sıkan adamlar 6 7 round kazandığımızda bir anda Cs:go prolarına dönüşüyorlar. Bir bakayım dedim maçlarıma son 6 maçımda her maç karşıda 2 tane aimbot/wall veya silent aim kullanan var. 60 derecelik açıyla başkasına bakan adam bana dönmeden headshot atıyor ve legitim diyor. Eseaya devam sanırım bundan sonra.
Aynen hocam 100 de 100 katılıyorum.Dün bizim başımıza da geldi dün dediğimi bakma en son dün oynadığımdan dolayı diyorum hemen hemen her gün geliyor bunlar, 7 2 yeniyoruz 9 el de anlarsın dimi adamların kalibresini, adamlara ne oluyorsa bir anda vahi mi geliyor ne oluyor takır tukur adam vurmaya başlıyorlar, her zaman 1 adım öndeler sanki esl ciler geldi karşımıza arkadaşla birlikte gülmeye başlıyoruz yapacak bir şey yok oyun bitmiş ama suç açanlarla değil milyar dolarları indiren şirket nasıl oluyorda g.ö. kırık bir wall çare bulamıyorlar, bizim dükkanda bakıyorum çocuk geliyor 2 dk açması wall ı , bu kadarda basit olmaması lazım bu nedir.

Oo ninja mıyız :D Adam da hiç bakmamış arkasına müthiş. Bende şizofreni varmış gibi oluyor, emin olsam da bakıyorum her yere :D
Ben nerdeyse her maç bir ninjalık yapıyorum faceit esea oynarken :D düşük ranklerde oynuyorum özellikle ki oyundan zevk alayım daha çok :D

Aynen hocam 100 de 100 katılıyorum.Dün bizim başımıza da geldi dün dediğimi bakma en son dün oynadığımdan dolayı diyorum hemen hemen her gün geliyor bunlar, 7 2 yeniyoruz 9 el de anlarsın dimi adamların kalibresini, adamlara ne oluyorsa bir anda vahi mi geliyor ne oluyor takır tukur adam vurmaya başlıyorlar, her zaman 1 adım öndeler sanki esl ciler geldi karşımıza arkadaşla birlikte gülmeye başlıyoruz yapacak bir şey yok oyun bitmiş ama suç açanlarla değil milyar dolarları indiren şirket nasıl oluyorda g.ö. kırık bir wall çare bulamıyorlar, bizim dükkanda bakıyorum çocuk geliyor 2 dk açması wall ı , bu kadarda basit olmaması lazım bu nedir.
Açıkçası 2 dakika bile sürmüyor. Esea Faceit gibi platformlar saniyesinde yakalayabilirken bu hileleri steam bundan para kazanmak için hesapları 15 20 gün sonrasında banlıyor. Oysa her hile kullananı saniyesinde banlasalar çok daha temiz bir platform olacak. Şahsen bıraktım steamden oynamayı ben.

Ben nerdeyse her maç bir ninjalık yapıyorum faceit esea oynarken :D düşük ranklerde oynuyorum özellikle ki oyundan zevk alayım daha çok :D

Açıkçası 2 dakika bile sürmüyor. Esea Faceit gibi platformlar saniyesinde yakalayabilirken bu hileleri steam bundan para kazanmak için hesapları 15 20 gün sonrasında banlıyor. Oysa her hile kullananı saniyesinde banlasalar çok daha temiz bir platform olacak. Şahsen bıraktım steamden oynamayı ben.
Aynen hocam günde 5 6 maç atardım şimdi 1 2 günde tek tük atıyorum, genellikle şuan pubg oynuyorum.Yazık ama milletin emeği var emek hırsızı bunlar.

Yokmu bi 5 kişi korsanfan ahalisi gece 12 3 arası giriyorum.3 4 aydır hileden dolayı oynamıyordum, 1 2 haftadır başladım tekrardan şuan iyi gibi geldi eskiye göre bi takım kuralım da atalım ya iyi olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık