Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Yeni başladım. AWP ile birazcık iyiyim ama onun dışındaki silahları pek bilmiyorum, AWP ile de her zaman oynanmıyor ve pahalı bir silah malum. :( Bir de sabit durup vurduğum halde çoğunlukla karşısı benden daha isabetli vuruyor (basit eğlence oynuyorum) genel olarak taktik varsa alırım.
Kulaklığının iyi olması gerek birde kaç fps alıyorsun? Mesela ben 110 fps alıyorum baya düşük. :D Oynayalım istersen şimdik

Yeni başladım. AWP ile birazcık iyiyim ama onun dışındaki silahları pek bilmiyorum, AWP ile de her zaman oynanmıyor ve pahalı bir silah malum. :( Bir de sabit durup vurduğum halde çoğunlukla karşısı benden daha isabetli vuruyor (basit eğlence oynuyorum) genel olarak taktik varsa alırım.
Onun çaresi zaman. Zamanla alışırsın oynamaya. İstersen spray patternlere bak biraz. Her silahın değişik bir sekme stili var. O yüzden düşmanı vuramıyorsun , ha tabi yeni başlamandan ötürü kolsuzluk da vardır.:D

Onun çaresi zaman. Zamanla alışırsın oynamaya. İstersen spray patternlere bak biraz. Her silahın değişik bir sekme stili var. O yüzden düşmanı vuramıyorsun , ha tabi yeni başlamandan ötürü kolsuzluk da vardır.:D
Awp ile iyi ama diğer silahlarda tekniği geliştirmesi lazım. :D Kulaklık lazım bide map kontrolu gerekiyor. Adam Shorttan bağıra bağıra geliyor Kagura hala Long'a bakıyor. :D

Awp ile iyi ama diğer silahlarda tekniği geliştirmesi lazım. :D Kulaklık lazım bide map kontrolu gerekiyor. Adam Shorttan bağıra bağıra geliyor Kagura hala Long'a bakıyor. :D
Ya ben orada bizim adama güvendim shorta bakıyor zannettim. Ahahaha. :D 3 kişiyi indirdikten sonra o şekilde ölmek biraz üzücü oldu. :(

Ya ben orada bizim adama güvendim shorta bakıyor zannettim. Ahahaha. :D 3 kişiyi indirdikten sonra o şekilde ölmek biraz üzücü oldu. :(
Sen hala rekabetçi girmiyor musun?

Bu kızlar nedense cs türü oyunlari iyi oynuyorlar
E neticede bilek işi bu oyunlar. Adam da vuruyor olsan fare kontrolünün iyi olması lazım. E kızlar da zarif zaten tam onlara göre. Ayrıca ( beraber CS oynadığım kızlardan gördüğüm kadarıyla ) erkeklere göre sinir katsayıları daha yavaş yükseliyor, daha mantıklı oynayabiliyorlar.

Kısa bir süre önce ben de başladım oyuna. Oyun değişmiş epey, en son 1.6'da kalmıştım ben.
...
Forumun grubuna nasıl katılabilirim?

Ek olarak, bilgisayarım epey eski. Sağlam ve performansı iyi bir laptop almayı düşünüyorum. 4000-4500 tl civarı bütçe ayırdım. Ancak aklımda olan hiçbir marka veya ürün yok. Tavsiyelere açığım?

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık