Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Kısa bir süre önce ben de başladım oyuna. Oyun değişmiş epey, en son 1.6'da kalmıştım ben.
...
Forumun grubuna nasıl katılabilirim?

Ek olarak, bilgisayarım epey eski. Sağlam ve performansı iyi bir laptop almayı düşünüyorum. 4000-4500 tl civarı bütçe ayırdım. Ancak aklımda olan hiçbir marka veya ürün yok. Tavsiyelere açığım?
Evet 1.6'ya göre bayağı farklı.

Birazdan forum grubunun Steam linkini atarım.

Oyun için alacaksan laptop almayıp masaüstü almanı öneririm. Ha illa laptop diyorsan 5-10 sayfa önce önerileri vardı.

Evet 1.6'ya göre bayağı farklı.

Birazdan forum grubunun Steam linkini atarım.

Oyun için alacaksan laptop almayıp masaüstü almanı öneririm. Ha illa laptop diyorsan 5-10 sayfa önce önerileri vardı.
Biraz düşününce masaüstü daha cazip geldi. Yalnız bir masaüstü bilgisayar için 1.500-2.000 tl civarı ayırabilirim. Bu fiyat aralığında tavsiye ettiğin spesifik bir ürün var mı?

Biraz düşününce masaüstü daha cazip geldi. Yalnız bir masaüstü bilgisayar için 1.500-2.000 tl civarı ayırabilirim. Bu fiyat aralığında tavsiye ettiğin spesifik bir ürün var mı?
Bütçe neden düştü masaüstü olunca??

Boş olursam bir şeyler ayarlamaya çalışırım.:sapkali:

Cs:go bitmiş arkadaş. Lem-supreme arası gidip gelen birisiydim. 2 aydır oynamıyordum match making serverlarında. Bir gireyim dedim de bu ne rezalettir. 4 5 defa en az 5 roundda 16 17 frag alıyorum karşıda yere göğe sıkan adamlar 6 7 round kazandığımızda bir anda Cs:go prolarına dönüşüyorlar. Bir bakayım dedim maçlarıma son 6 maçımda her maç karşıda 2 tane aimbot/wall veya silent aim kullanan var. 60 derecelik açıyla başkasına bakan adam bana dönmeden headshot atıyor ve legitim diyor. Eseaya devam sanırım bundan sonra.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık