Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Çıktığından beri 1000 saate yakın overwatch oynadım sadece 1 kere hileye denk geldim o da banlandı. Sadece overwatch da değil blizzard'ın hemen hemen hiçbir oyununda hileye rastlayamazsın. İsteyen gayet de hilenin önüne geçebiliyor yeterki istesin.
Hayır yanlış düşünüyorsun Arap rus ve türklerin sevdiği bütün oyunlarda hile vardır. Blizzardın hile yok dediğim tek oyunu wow dur ona da en son Tc ile kayıt oluyordun

Hayır yanlış düşünüyorsun Arap rus ve türklerin sevdiği bütün oyunlarda hile vardır. Blizzardın hile yok dediğim tek oyunu wow dur ona da en son Tc ile kayıt oluyordun
LOL'de de Cs'ye oranla çok daha az hile var hem de bütün dünya tarafından deli gibi oynanmasına rağmen. Daha da uğraşsan örnek bulursun. Önemli olan burda firmanın o mesele üzerine cidden yoğunlaşması. Ben Valve'in hileyi bitirmek için ciddi bir uğraş verdiğini hiç mi hiç sanmıyorum. Yeni gelecek skinler için daha çok uğraşıyorlardır. Az biraz uğraşsalar emin ol 3 oyunun 1inde hile gelmezdi.

LOL'de de Cs'ye oranla çok daha az hile var hem de bütün dünya tarafından deli gibi oynanmasına rağmen. Daha da uğraşsan örnek bulursun. Önemli olan burda firmanın o mesele üzerine cidden yoğunlaşması. Ben Valve'in hileyi bitirmek için ciddi bir uğraş verdiğini hiç mi hiç sanmıyorum. Yeni gelecek skinler için daha çok uğraşıyorlardır. Az biraz uğraşsalar emin ol 3 oyunun 1inde hile gelmezdi.
LOL dediğin oyunun oyuncu yaşı tr de 10 12 ortalama da. Parayla satılan bir hileye çocuk olan birisi para verir mi? 3 oyundan 1 inde hile olmasının sebebi üstüne düşmemeleri değil. Her öldüğüne hile diyen botların hile açması.

Oyunda hilenin bu denli olmasının sebebi Valve'in umrunda olmaması. Faceit gibi platformlarda hile neden bu kadar yok? Adamlar rahat bir ortam sunmak için hileye karşı savaş açıyor. Valve ve Gaben'ın umrunda olan tek şey Dota. Dünyanın parasını akıtıyorlar oyuna, ilk turda elensen 5 milyon alıyorsun, CS:GO majorda toplam ödül 1 milyon. Rusların ve Türklerin bu kadar fazla olması da ayrı bir etken tabii.

Hilenin oyunu var bu oyun hileli değil arkadaşlar yanılıyorsunuz hile yapmışlar önce sonra üzerine oyun yapmışlar sıkıntı orada oyunun hilesi yok hilenin oyunu var:hhh: Dota'ya devam.

Çıktığından beri 1000 saate yakın overwatch oynadım sadece 1 kere hileye denk geldim o da banlandı. Sadece overwatch da değil blizzard'ın hemen hemen hiçbir oyununda hileye rastlayamazsın. İsteyen gayet de hilenin önüne geçebiliyor yeterki istesin.
Hiç Diablo2 oynamadın sanırım. Bl*zzard bu gezegendeki en ehlaqsız oyun firmasıdır.

Hiç Diablo2 oynamadın sanırım. Bl*zzard bu gezegendeki en ehlaqsız oyun firmasıdır.
Oynamadım, Overwatch ve Heartstone oynadım. Hemen hemen hiç hile görmedim. Bunun dışında destiny oynayan arkadaşlarım da hile ile çok nadir karşılaştıklarını söylüyorlar. Diablo oynamadım, ne desem boş ama yine de Cs'nin yarısı kadar bile hile olduğunu sanmıyorum.

Oynamadım, Overwatch ve Heartstone oynadım. Hemen hemen hiç hile görmedim. Bunun dışında destiny oynayan arkadaşlarım da hile ile çok nadir karşılaştıklarını söylüyorlar. Diablo oynamadım, ne desem boş ama yine de Cs'nin yarısı kadar bile hile olduğunu sanmıyorum.
Csgo oynamadığım için pek bir şey diyemiyorum. Pvp tabanlı olduğu için daha fazla hile mantıklı gibi. Ama Bl*zzard denen kahrolası firmanın D2'yi ne hale getirdiği ortada........

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık