Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Sevgilisi NaVi'de yönetici olunca ayrılası gelmiyor. Harcanıyor orada. Kendi düşen ağlamaz.
Bunun 87, 90 vurduğu maçlar vardı ama takım kötü olduğu için elenmişlerdi. Yazık ya. Bu adam başka yerde de yapamıyor. Amerikaya gitti bir sene kalmadan geri döndü kendisi bile diyordu başka takımda oynayamam diye. Gerçekten Navide harcanıyor.

W0xic agresif bir oyuncu onun gibi agresif ve hızlı mouse dpsi ile oynayan awp oyuncusu çok az buda reaksiyon süresini kısaltan bir etken en çok övülen kısmıda bu sen bu sonuca nasıl vardın onuda anlamadım
Gözlemlerimle vardım tabiki. W0xic'in adı yokken bile takip ettiğim bir espor bu. Bir sürü oyuncunun oynayış stilini biliyorum ve kıyaslama yapıyorum. Sonuç net benim gözümde oynayış stili olarak. Sensi yüksek olmasının övünülecek bir kısmı yok. Sadece diğer oyuncular şaşırıyor bu kadar yüksek dpi ve sens ile oynadığı için. Başka birşeyi yok. Örn. Süperstar FazeNiko düşük sens ile oynayan biri ama her bir noktaya rahatça dönebiliyor faresi ile. Oyuncunun bilek kol hakimeyetine kalmış birşey bu sadece. Zaten hiç agresif oynamıyor demiyorum ben. Her oyuncu gibi yaptığı agresif oyunları oluyor. Ama genel itibari ile d2 haricinde çok defansif oynuyor.

Gururumuz oldu bu sene. Woxic kendini göstermesi kesinlikle Karrigan'in ve takımın da büyük payı var. Adam Hellraizers'te de takımın yıldızıydı ama takım çöp olunca oda arada kaynıyordu. Şimdi aynı şeyi Xantares'te yaşıyor aimi dünya çapında ama takım iyi olmayınca malesef gerçek oyununu gösteremiyor. Umarım 2020 hem bireysel olarak hemde takım bazında ülkemiz için daha güzel geçer oyunda.
Aynen takım oyuncuları çok iyi iş çıkardı bu sene gerçekten. Karrigan ve ChrisJ yaştan dolayı ayrılıncaya kadar ilk 5'i domine edecekler belli ettiler. Sonrası oyuncu tercihlerine göre zirveye oynarlar. Süperstar olacak bir Ropz var. Frozen ve w0xic kendini çok iyi geliştirdiler ve devam ediyorlar. Xantares space ayarı denecek bir takıma gitmekle en başında yaptı hatayı. Birde ingilizce değil almanca öğreniyor. Çok büyük hata yaptı. Yapılan transferler anca ilk 15 zorlar. Kariyerini mahvetti. Bir beklentim kalmadı kendisinden artık. Takımının çapı belli. Anca takım bozulmazsa 2 yıl sonra alırlar gibime geliyor meyvesini. Zor ama.

Son düzenleme:
Bunun 87, 90 vurduğu maçlar vardı ama takım kötü olduğu için elenmişlerdi. Yazık ya. Bu adam başka yerde de yapamıyor. Amerikaya gitti bir sene kalmadan geri döndü kendisi bile diyordu başka takımda oynayamam diye. Gerçekten Navide harcanıyor.
Navi'den bir halt olmaz. Zeus'u gönderdiler yerine işi bitmiş Guardian'ı aldılar. Onun yerine iş yapacak birini alsalar yine turnuva kazanırlardı. S1mple awp oynamalı, adam ikinci awp kullanıcı olmasına rağmen Guardian'la aynı sayıda awp kill i alıyor neredeyse. Yazık.

Karrigan dan nefret ediyorum ya çok fazla arkaliyor ve takimi da buna göre oynatıyor. Mause maçlarını izlerken sinirleniyorum. Özellikle Train haritasını izle - en sevdiği harita - hep bir oyuncu arkadan gelip rakibi vuruyor. Tabi bu oyunun bir parçası ama sevmiyorum o adamı.

Xantares içinse yapacak birşey yok gerisi takımına kaldı artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık