Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Perospero

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 105 53.3%
  • Sevmem.

Kullanılan: 92 46.7%

• Kullanılan toplam oy
    197
Kendisi göründüğünden çok daha güçlü,tehlikeli ve akıllı biri.Oda onu Onigashima'ya yönlendirerek bunu kanıtladı.Mama'nın bir planı olduğunu düşünüyor.Kesin bir entrika dönüyor Wano'da ve Perospero sayesinde bu entrika büyüyecek.Öyle az buz genç değil 50 yaşında deneyimli bir adam.Streusen'in oğlu olduğunu ve onun gibi akıllı olduğunu,Mama'yı İmparator statüsüne yükseltecek zekaya sahip olan kişilerden biri olduğunu sanıyorum.

Kendisi göründüğünden çok daha güçlü,tehlikeli ve akıllı biri.Oda onu Onigashima'ya yönlendirerek bunu kanıtladı.Mama'nın bir planı olduğunu düşünüyor.Kesin bir entrika dönüyor Wano'da ve Perospero sayesinde bu entrika büyüyecek.Öyle az buz genç değil 50 yaşında deneyimli bir adam.Streusen'in oğlu olduğunu ve onun gibi akıllı olduğunu,Mama'yı İmparator statüsüne yükseltecek zekaya sahip olan kişilerden biri olduğunu sanıyorum.
NE!!! Streusen'in oğlu mu!? nası ya!?

Kanatlı görünce gözleri açılan Peros üzerinden yazmak istedim.Kek arcında Sanji ile dalga geçiliyordu ay yürüyüşünü burada herkes yapabilir basit bir teknik diye.

İyi de madem öyle koca anayı geçtim o kadar komutan şelalede King ve Marco ile karşılaşınca niye üç buçuk atıyor gözleri faltaşına dönüyor.Bir tanesi bile geppo yapıp Marco'yu durdurmayı niye denemiyor ? Bunu yapmıyorlarsa koca ana gibi havada yürüyemediklerini varsayacağım.Peki öyleyse Sanji'ye söylenen o ezikleme lafları neydi ? Herkesin kullanabileceği basit bir teknik gibisinden.Yazar kendiyle çelişiyor resmen.Tayfanın az kalbur üstü adamları havada yürüyebiliyor komutanların hiçbiri bunu yapamıyor.

@Smoker
sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

Snack'ten güçlü görüyorum kendisini.

Katakuri, Cracker, Smothie ve Perospero bence sıralama.
Ödülden belliydi zaten ondan güçlü olduğu.Pedro'yu da ödülüyle dövmüştü resmen.Belki geçmişte tatlı komutanlıktan atılmış olabilir Snack gibi bunu hep söylemiştim.

Eğer Linlin düşecek olursa yeni liderin bu adam olması gerektiğini dusunenlerdenim. Katakuri'de iyi ama bu gibi mevkiler her zaman biraz gaddarlık sivri zekâlık ister. Peros tam bu işlerin adamı. Linlin bu adamın sözünü dinliyor ve annesini manipüle edebiliyor Peros. Bir plânı var ve Wano sonrasına etki edecek kesinlikle.

Katakuri'nin yoldan geçerken teklediği İchiji'den dayak yiyordu Peros reis.Gerçi o İchiji Oven'ı ağır yaralamıştı.Katakuri f6 lvl birisini yoldan geçerken tekliyor yani :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık