Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Perospero

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 105 53.3%
  • Sevmem.

Kullanılan: 92 46.7%

• Kullanılan toplam oy
    197
Katakuri dahil diğer tüm charlot karekterlerini cebinden çıkaracak(Ana dahil) adam gibi adam :sapkali: Değişik, değişik triplere girip anlamsız şeyler yapmadı.

Ellerine sağlık :respect:

Eline sağlık. Katakuri' ye oranla daha çok beğendiğim bir karakter, bu arcta Perospero 1, Katakuri 2' dir benim için.

Hakkı biraz fazla yeniyor bence. Bu adam 382 milyonluk pedroyu rahat şekilde yendi. Ki bu adam 430 milyonluk adamla eş gücte. O yüzden odulunu bence hak ediyor.

Tasarımını çok sevmiştim. Şu an düşündüm de Big Mom korsanları çok renkli çeşit çeşit çizilmiş bir karakterler.

Hani klasik bir aile dramıdır. Yaşlanan ebeveyne evlatları bakmak istemez, hep daha hayırlı bir evlat vardır onun başına kalır. Heh işte o hayırlı evlat Perospero. O olmasa anneleri tatlı krizinde mi, iyi mi kötü mü umursayan, bunayan annenin sorumluluğunu alan yok. Big Mom değerini bilsin bu evladının.
Gerçekten bu kadar haklı bir yorum görmedim. Bu adam olmasaydı muhtemelen Whole cake island'ın yarısı yok olmuştu.

Silinmiş Üye

Kendisi favori Koca Ana korsanımdır.Katakuri iyi hoş ama liderlik vasfı yok.Bm gidince tayfanın kaptanı olmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık