Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Perospero

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 105 53.3%
  • Sevmem.

Kullanılan: 92 46.7%

• Kullanılan toplam oy
    197
Smoker ellerine sağlık artık bu saatten sonra karakterler acaip ilgi çekici olmaya başladı o yüzden okuması bayağı keyif veriyor:alkis:
Karaktere gelince karaktersizin teki:artiz:
Yonkonun başına bile iş acabilir:hıh:
:hhh::hhh:dimi dimi no mi
En "yalama" karakter :D Bir de anime bölümlerinde "peronin" kısmına "yalarım" yazmışlar ya, her izlememde gülüyorum :D Ne severim ne sevmem, görünüşü ve konuşma tarzıyla komik karakter bence. Ama oy vereceksek sevmem.
Haha benim de gözüme çarptı çok komik :D

Emeğine sağlık. Karakterin özelliklerine bakınca Usopp'un rakibi olacağa benziyor, ileride bir Bm saldırısı daha olursa.

Emeğine sağlık. Gücü, zekası ve meyvesi çom iyi olsa da keşke daha karizmatik bir karekter yaratsaydı Oda.

Derin bir karakter. Gücünün yanında stratejik zekası yüksek biri olduğunu gösterdi. Hatta ben, yonkou tayfasını arka plandan yöneten kişi olduğunu düşünüyorum. BM'ı yönlendirmede usta gibi görünüyor.
Eline sağlık @Smoker yine karakteri derinlemesine ele almışsın, güzel olmuş :sapkali:

Dinamite kol verecek kadar ezik bi karakter. Tipi meyvesine uygun ama karakteri pek sevemedim. Ödülüne, ailedeki konumuna yakışmıyor. Big mom'ın ilk oğlu böyle olmamalıydı.

Oldukça zeki biri olmasının yanı sıra, zalim ve menfaatini düşünen biri. Tam bir korsan yani. Bunun yanında, kardeşlerini ve ada halkını korumak istemesi ve bu uğurda ölebileceği bir yalan söyleyerek; hem yıkımı önleyip hem de düşmanı sıkıştırması takdiri hak ediyor. Kesinlikle dosta güven düşmana korku veren biri.

Ayrıca, tıpkı Luffy gibi, ilk bakışta oldukça kullanışsız olduğunu düşündüren bir meyveden harikalar yaratabiliyor. Katakuri kadar sevilmemesinin tek nedeninin tipsiz olması olduğunu düşünüyorum. Elinize sağlık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık