Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Perospero

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 105 53.3%
  • Sevmem.

Kullanılan: 92 46.7%

• Kullanılan toplam oy
    197
Şeker komutanı lakabını sonuna kadar hak eden birisi.
Tam tayfalık korsan bence. Karakter tam. Birde amaç hedef falan olsa copper ile süper anlaşır.

Kendisi Big Mom i bir şekilde bayilinca yada aradan çıkınca bizzati olay yerinden kurtaracak kişidir diye düşünüyorum.(Örnek:Önceki arkta Big Mom ayilana kadar olan süreç)

.Başka bir vasfi yok kanımca . Kendisine ben muavin Çiçek Abbas diyorum Birakin öyle kalsin :hhh:

Kanatlı görünce gözleri açılan Peros üzerinden yazmak istedim.Kek arcında Sanji ile dalga geçiliyordu ay yürüyüşünü burada herkes yapabilir basit bir teknik diye.

İyi de madem öyle koca anayı geçtim o kadar komutan şelalede King ve Marco ile karşılaşınca niye üç buçuk atıyor gözleri faltaşına dönüyor.Bir tanesi bile geppo yapıp Marco'yu durdurmayı niye denemiyor ? Bunu yapmıyorlarsa koca ana gibi havada yürüyemediklerini varsayacağım.Peki öyleyse Sanji'ye söylenen o ezikleme lafları neydi ? Herkesin kullanabileceği basit bir teknik gibisinden.Yazar kendiyle çelişiyor resmen.Tayfanın az kalbur üstü adamları havada yürüyebiliyor komutanların hiçbiri bunu yapamıyor.

@Smoker
sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

Ödülden belliydi zaten ondan güçlü olduğu.Pedro'yu da ödülüyle dövmüştü resmen.Belki geçmişte tatlı komutanlıktan atılmış olabilir Snack gibi bunu hep söylemiştim.
Oda'nın boşları.2 kez öyle şelaleden düşmek nedir?İmparator tayfası bu.BM korsanlarını ezdikçe eziyor Oda.İyice abarttı

Kanatlı görünce gözleri açılan Peros üzerinden yazmak istedim.Kek arcında Sanji ile dalga geçiliyordu ay yürüyüşünü burada herkes yapabilir basit bir teknik diye.

İyi de madem öyle koca anayı geçtim o kadar komutan şelalede King ve Marco ile karşılaşınca niye üç buçuk atıyor gözleri faltaşına dönüyor.Bir tanesi bile geppo yapıp Marco'yu durdurmayı niye denemiyor ? Bunu yapmıyorlarsa koca ana gibi havada yürüyemediklerini varsayacağım.Peki öyleyse Sanji'ye söylenen o ezikleme lafları neydi ? Herkesin kullanabileceği basit bir teknik gibisinden.Yazar kendiyle çelişiyor resmen.Tayfanın az kalbur üstü adamları havada yürüyebiliyor komutanların hiçbiri bunu yapamıyor.

@Smoker
sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

Ödülden belliydi zaten ondan güçlü olduğu.Pedro'yu da ödülüyle dövmüştü resmen.Belki geçmişte tatlı komutanlıktan atılmış olabilir Snack gibi bunu hep söylemiştim.
Compote ne kadar güçlüdür bilmiyorum, ama bana göre Katakuri'den sonraki en güçlü kişidir.

Geppo dediğin tekniği Altı Stil bilmeyen adamlar nasıl yapsın?
Şurada koca ana tayfasının isim yapmamış çocukları bile yapıyordu.

Wanoya giden ekipten birinin bile engel olmak için hamle yapmaması garip.O kadar güçlü komutanlar arasında.Bilmiyorlarsa daha garip.Kanatları olan zoanlara Chopper'ın lazer görmesi gibi bakıyorlar. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık