Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Perospero

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 105 53.3%
  • Sevmem.

Kullanılan: 92 46.7%

• Kullanılan toplam oy
    197
Benim kızdığım nokta aynı şeyi ikinci kez yaşamaları. Yani bu kadar mı salaksınız da, bu adaya girmenin başka yolu yok mudur diye sormuyorsunuz?
Kaptan desen kaptan değil,komutan desen kılını kıpırdatmıyor,Flambe desen yorumsuz.Kata tek başına tüm koca ana korsanlarından daha faydalı bence :D Perospero ne yapacak bakalım Wanoda :D İnu ya da Neko'yla dövüşür mü ne diyorsun ?

Kaptan desen kaptan değil,komutan desen kılını kıpırdatmıyor,Flambe desen yorumsuz.Kata tek başına tüm koca ana korsanlarından daha faydalı bence :D Perospero ne yapacak bakalım Wanoda :D İnu ya da Neko'yla dövüşür mü ne diyorsun ?
Herhangi bir dövüşe katılmaz bence. Dövüş adamı izlenimi uyandırmadı bende. Güçlü, ama dövüşmüyor.

Usopp bunu 1v1 rahat alır
Peki.

BM tayfasının en aklı başında elemanlarından biri. Tipi Kata gibi olmadığı için çok güçsüz görülüyor, kimileri Usopp'a bile yediriyor. Kılıç Ustalığı, Refleksleri ve Fiziksek Gücü bir Mink ile yarışır seviyelerde. Meyvesi de sağlam, dayanıklılık bakımından biraz eksiği olsa da bu açığı meyve ile kapatıyordur diye düşünüyorum.

O iş bir anda gerçekleşiyor ama, gördükleri gibi vuruluyorlar. O yüzden savunma yapamamalarını makul karşılayabiliriz.
Yakısmıyor yonkou tayfasına. Ben Bm'dan, garp'ın marco'ya vurdugu gibi vurmasını beklerdim. Tabi denizde oldukları için dezavantajlılar ama yine de hoş değil.

Yakısmıyor yonkou tayfasına. Ben Bm'dan, garp'ın marco'ya vurdugu gibi vurmasını beklerdim. Tabi denizde oldukları için dezavantajlılar ama yine de hoş değil.
BM orada değildi ki, olsa bile vuramazdı. Garp gibi 6 stile çalışmamış ve o kadar atik değildi. Kata ve Cracker orada olsaydı muhtemelen tablo farklı olurdu. Kata gelecek saldırıyı önceden tespit eder, akabinde Cracker ve Peros'a meyve kombiniyle savunma yapmalarını söylerdi, kendi de Marco'ya saldırırdı muhtemelen.

BM orada değildi ki, olsa bile vuramazdı. Garp gibi 6 stile çalışmamış ve o kadar atik değildi. Kata ve Cracker orada olsaydı muhtemelen tablo farklı olurdu. Kata gelecek saldırıyı önceden tespit eder, akabinde Cracker ve Peros'a meyve kombiniyle savunma yapmalarını söylerdi, kendi de Marco'ya saldırırdı muhtemelen.
Ben King olayını kast etmiştim.
Kata kendi bile müdahele ederdi. Elephant gun'dan büyük yumruk atıyor adam. Meyve sayesinde yumruk uzayadabiliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık