Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani mağdur olan sizsiniz öyle mi böyle bir şey görmedim :hhh: yav ben o arkadaşa anlattım zaten durumu. Hacım canım ciğerim dostum. Normal tartışma dediğin şu bana yazdıkların mı ? Bana zoroya laf ettiğim tek bir sahne gösteremezsin bana. Evet doğru hatırlıyorsun. Sanjiyi ve zoroyu sevdiğimi hep belirtirim. Eee burda sorun ne dostum :)
Şu eleştirdiğin şeye bak ya :) valla sizden korkulur. Zoroya laf etmiş olsam hadi neyse. Eleştirdiğin şey: sanjiyi eleştirip onu sevdiğini belirtiyorsun. Şu kullanıcıya şunu demişsin. Zoroyu sen sevmiyon aslında diyorsun. Hacım gözünü seveyim yapma :) bak sana neden uzun uzun yazıyorum çünkü genel zoro fanları içerisinde seni en iyi zoro fanlarından biri olarak gördüğüm için uzun uzun cevap veriyorum. Başkası olsa kısa kesmeye çalışırdım.
Beni en iyi Zoro fanları içerisinde görebilirsin.Bunun için sana teşekkür de ederim ama burda senle ilgili yanlış bir durum varsa da söylerim kusura bakma.Beni hala anlamıyorsun.

"Yani mağdur olan sizsiniz öyle mi :hhh:" şunu yazman bile zaten beni hiç anlamadığını kanıtlıyor.Eleştirdiğim şeyi daha nasıl açıklayabilirim bilmiyorum.Yazdığım uzun mesaj ve sonraki mesajlarımda asıl konuyu anlayamadıysan yapabileceğim bir şey yok.

Daha da uzatmaya niyetim yok ayrıca.Bir yere varamıyoruz.

Beni en iyi Zoro fanları içerisinde görebilirsin.Bunun için sana teşekkür de ederim ama burda senle ilgili yanlış bir durum varsa da söylerim kusura bakma.Beni hala anlamıyorsun.

"Yani mağdur olan sizsiniz öyle mi :hhh:" şunu yazman bile zaten beni hiç anlamadığını kanıtlıyor.Eleştirdiğim şeyi daha nasıl açıklayabilirim bilmiyorum.Yazdığım uzun mesaj ve sonraki mesajlarımda asıl konuyu anlayamadıysan yapabileceğim bir şey yok.

Daha da uzatmaya niyetim yok ayrıca.Bir yere varamıyoruz.
Dediğin gibi bir yere varamıyoruz :(

1) Bir karakteri savunurken anasını babasını savunur gibi konuşanlar bu hayatın kaybedenleridir.

2) Bir karakteri yüceltirken çocukluk arkadaşıymış gibi yüceltenler bu hayatın asosyal ezikleridir.

3) Bir karakterin sadece hayal ürününden ibaret olduğunu ve o karakterin hiçbir zaman gerçek hayatta var olamayacağını bilenler ise bu hayatın kazananlarıdır. Genelde kaybedenler ve ezikler aralarında tartışırlarken 3. madde'de yazdığım kişiler bu tartışmaları izleyerek keyifle yeni bölümün gelmesini beklerler.

Öte yandan: Sanji çöp değildir ama bir Zoro'da değildir. Bu cümleyi kurabilmek ve mantığını kabullenmek çok mu zor ey ahali?
Yav he he

Zoro'nun yön bulmaması ile alakalı olarak ben de bir şeyler diyeyim bari. Mangaka bunu da çok abartıyor, yani özürü var falan deyip de geçirilecek bir şey değil.

Yani bu mesela yön özürlülükten mi şimdi? Bu ancak ZİHİNSEL özürlülükten dolayı olabilir. E Zoro normalde zihinsel özürlü biri mi? Değil. Yani bu özür yav falan diye geçiştirmeyin:bilmem:.
İşte güzel renklendirme diye buna denir. Şimdi renkli mangada yanakları böyle elma kırmızısı yaparlar abartılı abartılı.

Fazla objektiklikten ölecem, bir salın şu karakterleri :oleyo2:

Zoro'nun yön bulmaması ile alakalı olarak ben de bir şeyler diyeyim bari. Mangaka bunu da çok abartıyor, yani özürü var falan deyip de geçirilecek bir şey değil.

Yani bu mesela yön özürlülükten mi şimdi? Bu ancak ZİHİNSEL özürlülükten dolayı olabilir. E Zoro normalde zihinsel özürlü biri mi? Değil. Yani bu özür yav falan diye geçiştirmeyin:bilmem:.

İşte güzel renklendirme diye buna denir. Şimdi renkli mangada yanakları böyle elma kırmızısı yaparlar abartılı abartılı.

Zoro iradeli adamdır ama en değildir. Sonuçta Luffy'nin iradeye boyun eğmiş bir kişilik. Eee irade var, irade var.:D

Zoro'nun irade Luffy'nin iradesi karşısında diz çöker secde eder.:D

Bu çocuk tip olarak bir yerden alıntı ama hatırlayamadım. Güzel olmuş.
Zoro iradeli adamdır ama en değildir. Sonuçta Luffy'nin iradeye boyun eğmiş bir kişilik. Eee irade var, irade var.:D

Zoro'nun irade Luffy'nin iradesi karşısında diz çöker secde eder.:D
Birine boyun eğmek seni daha az mı iradeli yapar. Denizciler sisteme boyun eğmiş, iradeleri az mı? Garp çöp mü? Wb direkt kaptan olmuş, zayıf iradeli mi? Shanks çöp mü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık