Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 911: Samuray Diyarı'nda Büyük Macera

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    198
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allahına kurban ben ne zaman objektifim dedim. Zoro ve sanji fanı olunca insan objektif mi olur yahu. Ne yani one piece objektiflik dengesi zoro ve sanjiden mi geçiyor :hhh: kafalar pırıl pırıl mesajını neden yazmışım bir bak istersen bunu zoro fanları değil de başka kişilerin fanları yazsaydı aynısını yine yazardım. Demekki ordaki sohbet bana saçma gelmiş ve öyle yazmışım.
Hani harbiden mesajlarımı okuduğundan emin değilim.''Objektifim'' dedin demedim zaten.Bana geçen his vs. diyorum ama ısrarla başka yerlere çekiyorsun.Bir de seni linç edicekmişiz diye hala algı yaratma peşindesin.Doğru diyorsun bi boğazına bıçak dayamadığımız kaldı di mi ? Neyse ya imkanı yok anlaşamayız biz seninle.

Hani harbiden mesajlarımı okuduğundan emin değilim.''Objektifim'' dedin demedim zaten.Bana geçen his vs. diyorum ama ısrarla başka yerlere çekiyorsun.Bir de seni linç edicekmişiz diye hala algı yaratma peşindesin.Doğru diyorsun bi boğazına bıçak dayamadığımız kaldı di mi ? Neyse ya imkanı yok anlaşamayız biz seninle.
Konu ne? bende dahil olmak istiyorum.

Ara ara foruma giriyorum, her seferinde mi Sanji tartışılır yahu! Büyüksün Sanji. :D

Bölüme, HxH'dan bir kuple okuyup geçme gafletinde bulundum. Meh, çok yavan ve fena şekilde tekerrürden ibaret geldi. Prenses türevleri, teker teker karşına çıkan süpernovalar, Luffy'e boyun eğen güçlü yaratıklar... Ace'i duymak bile heyecan vermedi, ordan da bayik bir flasbek geliyor belli.

Ara ara foruma giriyorum, her seferinde mi Sanji tartışılır yahu! Büyüksün Sanji. :D

Bölüme, HxH'dan bir kuple okuyup geçme gafletinde bulundum. Meh, çok yavan ve fena şekilde tekerrürden ibaret geldi. Prenses türevleri, teker teker karşına çıkan süpernovalar, Luffy'e boyun eğen güçlü yaratıklar... Ace'i duymak bile heyecan vermedi, ordan da bayik bir flasbek geliyor belli.
Hm hm hm hmh mh mhmhmhmhmh <3

Zoro Sanji'den daha iradeli biri zaten. Adamın delilercesine taktığı bir amacı var tabi ki daha iradeli olacak. Ayrıca Zoro Sanji'den bir tık daha güçlüdür buna da kimsenin itirazı yok. Lakin Sanji de gayet iradeli bir adam ve verilen örneklerin çoğunda da adamın yapabileceği en doğru şey oydu. Ne yapsaydı Bege ve adamlarına tek başına dalıp aynı anda da hiçbir halta yaramayan Nami ve diğerlerini mi korusaydı? Sırf Zoronuzu övmek için ne kastınız be abi. Hem milleti linç ediyorsunuz hem de üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Vallahi nefretimsiniz. Engelliyorum hepinizi. :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hacım bana algı yapıyorsun sonra bana algı yapma diyorsun. “Sanji ve zoro fanıyım diyip objektif görünmeye çalışıyorsun” bunu sen dedin. Sen sanjiye laf atmasan ve sadece handikapları saysan ve sanji zoro jacki yenemez desen sonra sana 3-4 sanji fanı veya luffy fanı sana yazsa ve seni eleştirse bu linç değil de nedir ? Şurda zoroya tek kelime laf etmedim yok neymiş kendini zoro-sanji fanı olarak gösterme veya objektif değilsin söylemleri. Kimse objektif olamaz forumda. Eğer sanji ve zoroyu eleştiriyorsam bu çelişki değildir bu iyi yön kötü yön görmedir.
Daha bugun sanji hakkında iyi bir şey söylemeye çalışan birisinin karşısında durdum o zaman niye yoktun ve bana laf söylemedin ?

İrade diyince akla neyin geldiği çok önemli. İrade diyince akla dayanıklılık geliyorsa orada hata var demektir. Dayanıklılık hem mental hem de fiziksel olarak güçlü olmayı gerektirir. İrade dayanıklılıktaki mental kısma hitap ediyor. Zoro mental açıdan hayaline çok sıkı bir şekilde bağlı. Aynı şekilde karakteride sağlam ve iradesi bu yüzden sarsılmayacak kadar güçlü lakin Luffy'nin iradesi daha güçlü. Adam One Piece'nin nerede olduğunu öğrenirsem hayalimden vazgeçerim diyecek kadar iradeli... Tek bir tayfa üyesini yonkou'nun ve şeytani ordu germa66'nın kucağından söküp alabilecek kararı hiç düşünmeden veren ve bunu uygulamaya geçiren irade bu.
2.58'deki teyzemizinde dediği bunu destekliyor zaten.

Luffy'nin iradesi herkesi arkasında toplayabilecek kadar güçlü. Öyle ki bu iradeyi Zoro bile takip ediyor.

Zoro Sanji'den daha iradeli biri zaten. Adamın delilercesine taktığı bir amacı var tabi ki daha iradeli olacak. Ayrıca Zoro Sanji'den bir tık daha güçlüdür buna da kimsenin itirazı yok. Lakin Sanji de gayet iradeli bir adam ve verilen örneklerin çoğunda da adamın yapabileceği en doğru şey oydu. Ne yapsaydı Bege ve adamlarına tek başına dalıp aynı anda da hiçbir halta yaramayan Nami ve diğerlerini mi korusaydı? Sırf Zoronuzu övmek için ne kastınız be abi. Hem milleti linç ediyorsunuz hem de üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Vallahi nefretimsiniz. Engelliyorum hepinizi. :(
Sana ciddi söylüyorum şu dediklerinin hiçbirini inkar etmedim hiçbir zaman.

Hep demişimdir zoro bir tık daha güçlüdür sanjiden. Hatta daha iradeli de olabilir sonuçta kumanın saldırısına dayanıp karşısında dikilebilmiş.

Luffy et konusunda daha dayanıklı (iradeli) dedim. Ona nazaran sanji ve zoro hankikaplarına karşı bir şey yapamıyor dedim. 3-4 kişi den çocuk gibi azar yedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık