Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893: Charlotte Ailesi'nin 36. Kızı, Flampe

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fazla hayran kalmış :/
Muhtemelen mangaka bir şekilde tatlıya bağlayacak mevzuyu.Luffynin tipine baktıkça içim bir kötü oluyor.Bildiğin hallaç etmiş çocuğum
Reis hayran olunmayacak gibi degil. 1. Luffy 2. Ace ya. :D Simdi ne zamanda beri böyle sıkıntılı durumda acaba Luffy oda var. Hani bu kiz tanitildigindan beri iğnelemişse reisi yediği dayaklar hep bundan zaar. Ucu açık bırakmasaydı iyiydi. Yukarida da denilmiş hani aklima hatta capsi var la. Katakuri ile Luffy wanoda sake iciyorlar gercekten olmasin. :D

Reis hayran olunmayacak gibi degil. 1. Luffy 2. Ace ya. :D Simdi ne zamanda beri böyle sıkıntılı durumda acaba Luffy oda var. Hani bu kiz tanitildigindan beri iğnelemişse reisi yediği dayaklar hep bundan zaar. Ucu açık bırakmasaydı iyiydi. Yukarida da denilmiş hani aklima hatta capsi var la. Katakuri ile Luffy wanoda sake iciyorlar gercekten olmasin. :D
Ben Katakuriye daha hayran oldum.Guts havası verdiğinden zaten biraz sevmeye başladıydım ama adam çağ ataldı Luffyi döverken.Demek ki adam hem Luffyi dövüp hem de hayatı hakkında önemli kararlar alıyormuş :D

O sake sahnesini biri ile mutlaka göreceğiz zaten.

Neyin mantıklı sebebini istiyon yav ? Adam en başta kaçtı diyorum sonradan erkeklik yapması bir halta yaramaz.Neden yaramaz cünkü kaçmasa ölecekti.Bu kadar basit.
İzin vermeseydi o zaman yakalasaydı "bu kadar basit". Rpg, arpg, ya da mmorpg oyunlarda boss fightlarda kite' lama denilen bir olay var kaçarak kesiyorsun bossları luffy de kitelamış iste "bu kadar basit".

Ben Katakuriye daha hayran oldum.Guts havası verdiğinden zaten biraz sevmeye başladıydım ama adam çağ ataldı Luffyi döverken.Demek ki adam hem Luffyi dövüp hem de hayatı hakkında önemli kararlar alıyormuş :D

O sake sahnesini biri ile mutlaka göreceğiz zaten.
Luffyinin iradesinin önünde diz çöküp tövbe istemeyecek karakter sayısı az zaten. :D Ağzına yandigim :hhh: zaten cocuklukta sıkıntılar çekmiş belli her OP karakteri gibi. :D

Benim bakışım belli ama her duruma da aynı şekilde yaklaşmadığım önceki yorumlarımdam belli.Burada Luffy Bmden kaçarken edilen yorumlara karşı çıkmışlığım bile var.Bu konuda son kez yacağım.ister anla ister anlama.

Luffynin g4ten kendisi değil de hakisi bitip de çıkınca ne hale geldiğini gördük.Katakuri hakin bitiyor demese farkında bile değil adam.G4den çıktıktan sonra Katakurinin bu adamı öldüreceği veya yakalayamayacağını düşünmüyorsundur herhalde.Daha neyin tartışmasını yapalım biz ?
Kaçıyor ama basitçe yorumluyorsun. Luffy'nin ölecem diye korkup kaçtığı bir durum yok. Aynı adamın 3 Amiral karşısında durduğunu da gördük. Magellan'a karşı dimdik savaştığını da gördük. Kendisi zehirle kaplıyken Mr2'ye yardım edin diye İvankov'a yalvardığını da gördük.

Aynı adamın daha bu arc içerisinde kendi adamı olan Sanji'den bilerek dayak yiyip hiçbir şey yemediğini karşıdan düşman gelse bile sonuna kadar söz verdiği yerde onu beklemek için savaştığını da gördük.

Sen bunları unutup Kata karşısında ölecek olduğu korkusundan dolayı kaçtı dersen yanlış olur. Bu adam zaten en başta Kata'ya karşı yenebilirim düşüncesiyle dövüşmüyor. Kata ile bire bir dövüşmek zorunda kalıyor. Ama Kata'nın k.hakisini savaş içerisinde çözene kadar Luffy Kata'nın yenilmez olduğunu bile düşünüyordu. Yani Luffy Kaptan sorumluluğu olduğundan dolayı başta yenilmez olarak düşündüğü adam olan Kata'yı alıp ayna dünyasına girmesi bile başlı başına bir olay.

Sonrasında tayfasına da söz veriyor orada buluşuruz diye. Luffy'nin tayfası o orada olmadan gitmez. Onların orada beklemesi demek Luffy gelene kadar gitmeyecekleri demek. Luffy hiç gelemeyecekse onların da oradan ayrılamaması demek. Luffy dövüşürken bunların hepsinin bilincinde dövüşüyordur. Çünkü daha bir kaç bölüm önce söz verdiklerini kendileri söylüyorlar.

Luffy bu sözünü tutmak için gerekirse benliğini de çiğner.

Luffy ayna dünyasından çıkmıştı. Ama bunu da kendine yediremiyor. Direk Katakuri'yi orada bırakabilirdi. Büyük ihtimal ilerisini de düşünüyor. Çünkü Rayleigh bahsediyor. İlerlemen için gelişmen için bu tarz dövüşlere kafa atman gerekir. Ancak böyle gelişirsin diye. Ama Luffy doğrudan geri de dönmüyor. Hem geri dönmek istiyor ama biliyor ki geri dönsem bile bir şeyler bulmadıktan sonra bu adama karşı yine yenilecek. O yüzden bir şeyler düşünüyor ve öyle gidiyor. Ama giderken karşısındaki rakibininde tam gücünde olacağından emin olacak kadar da onurlu oynuyor.

Şimdi ortada bu kadar olay varken sen bunları yüzeysel olarak yorumlarsan ben tabi ki belli bir mantıkla yazmadığını söylerim.

Katakuri herhalde gerizekalı değil. Bu çocuk istese beni ayna dünyasında bırakabilirdi diye düşünebilecek çapta biridir di mi?

Luffy'nin Katakuri'nin saygısını kazanmaya başlaması da öyle kolayca işlenmiş bir şey değil. Kaç bölüm öncesinin işlenişi var bunun altında.

Şöyle bir bölüm ile bile eğlenemesini bilemiyorsanız niye takip ediyonuz bu seriyi? Adam serinin en iyi bölümlerinden birini çıkarmış ona bile laf geçiremeden duramıyonuz.:( Çünkü karşısında Kid yok Luffy var. Zoro yok Luffy var.

katakuri tayfaya gelse gercekten 10 numara olur ama tayfa içi düzen bunu kaldırmaz. Ama bi arkadasın dediği gibi son savaşta karasakal ile olan savaşta gelirse 10 numara olur.

Size zevk veriyorsa o sizi bağlar.Bana zevk vermiyor ki sitemimi belirtmişim.
Luffy'nin çevik olması kaçabilmesi de Luffy'nin gücü , Kata'da yaşından dolayı gelen tecrübesi ve yılların deneyimine sahip, o zaman onlara sahip olmakta mı onursuzluk kullanmasın o zaman. Neresinden bakarsan bak elle tutulur bir yan bulamıyorum.

Çok iyi sayıydı ya. Katakuri ilk gözüktüğünde böyle bir karakter gelişimi yaşayacağı aklımdan geçmezdi. Kesinlikle diğer ark bosslarından çok ayrı bir yeri olacak seride. Luffy’nin böyle bir rakibe ihtiyacı vardı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık