Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893: Charlotte Ailesi'nin 36. Kızı, Flampe

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başta Luffy ile dalga geçiyorsu güçsüzsün falan diye.Ağzını görenleri biçiyordu falan.Şimdi ise hem Luffyi kendinden altta görmediğini belirtiyor hem de fotoğrafıni çekenlerin yanından geçip gidiyor.Hayra alamet değil bunlar.
Yemedim diyorsun yani :bilmem:

Luffy bile korsanlar dövüşürken böyle şeyler önemsiz diyor zaten kendisi de Kata'dan kaçabilmek için Burele saçmalığını kullanıyor ama Kata ben senin gibi değilim diyor kendi kendine zarar veriyor.

Bence Kata'nın adamlığına diyecek bir şey yok ama abartı mı oldu dersen olmuş olabilir. Ana karekterin gurursuzluk yaptığı yerde rakibin bu kadar uçmaması lazımdı.

Yemedim diyorsun yani :bilmem:

Luffy bile korsanlar dövüşürken böyle şeyler önemsiz diyor zaten kendisi de Kata'dan kaçabilmek için Burele saçmalığını kullanıyor ama Kata ben senin gibi değilim diyor kendi kendine zarar veriyor.

Bence Kata'nın adamlığına diyecek bir şey yok ama abartı mı oldu dersen olmuş olabilir. Ana karekterin gurursuzluk yaptığı yerde rakibin bu kadar uçmaması lazımdı.
Mangaka kafasına göre sallıyor işte.

Aynen òzellikle orayı dikkatli okudum.Luffy bildiğin korsanların savaşında böyle şeyler olur derken Katakuri beni kendinle karıştırma diyor.Acaba mangaka alttan laf mı sokuyor Luffye diye düşünmedim değil.Gerçi bu Luffy Fuji ile dövüşürken saldırılarıni söylüyordu ama sebebi seni nasıl döveceğimi anla falan diyordu :D

Katakurinin yaptığı fazla değil ama gereksiz olmuş.Adam 20 dakika önce topuklayıp kaçıyordu senden.En delikanlı adam olsan bile fazla bu yani.

"Korsanlar arası bir kapışmada... kirli oynamak diye bir şey yoktur!
Luffy Shanks'ın dediklerini unutmamış, adam korsan!
Ardından Kata'nın, "Başına gelecekleri kaldıramayacaklar" deyip h. hakiyi salması, ardından Luffy'nin salması, bölüm efsane ya lan.
Kata kendi korsanlık anlayışı ile ağır abiliğini dünyaya gösterdi, gelecekte Luffy'nin oturup sake içeceği delüğanlı bizlere hayırlı uğurlu olsun.
Luffy'nin yandaki yancıları bahane etmeyip, saldırıya maluz kalmasını sorumluluk olarak alması işin ciddiyetinin farkında olduğunu gösteriyor.
Bölümün sonundaki "Bire birde, yumruk yumruğa!" VER GAZI VER MOTORİN 6 OLMUŞ KİM DİNLER ULAAAĞN.
Dip not: Kuru çökelek sekip gitti ya içimin yağları eridi.

Mangaka kafasına göre sallıyor işte.

Aynen òzellikle orayı dikkatli okudum.Luffy bildiğin korsanların savaşında böyle şeyler olur derken Katakuri beni kendinle karıştırma diyor.Acaba mangaka alttan laf mı sokuyor Luffye diye düşünmedim değil.Gerçi bu Luffy Fuji ile dövüşürken saldırılarıni söylüyordu ama sebebi seni nasıl döveceğimi anla falan diyordu :D

Katakurinin yaptığı fazla değil ama gereksiz olmuş.Adam 20 dakika önce topuklayıp kaçıyordu senden.En delikanlı adam olsan bile fazla bu yani.
Luffy o tarafını gösterdi zaten. Ayna Dünyasında istese birakabilirdi Kata'yı ama geri dönüyor. Ayrıca onun tam gücünde olduğundan da emin olarak dönmek istiyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık