Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893: Charlotte Ailesi'nin 36. Kızı, Flampe

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri dönmesini sen gururuna yedirememesi olarak görüyorsun sende.Ben de bundan bahsediyorum.İstediği kadar delikanlılık yapsın bu saatten sonra fark etmez diyorum.Hatta Katakuri hazır gazı almışken Kkgye kafa atacak diyorum.
Senin için hiç bir şekilde farketmez zaten bunu biliyoruz da bir tane mantıklı bir sebep gosteremiyon.

Çok güzel bölümdü ya. Senede bir de olsa böyle bölüm okumak tatmin edici oluyor.

Kata'nın karakter gelişimi güzel yansıtılmış. Artık harcanmaz bu adam. Bu dövüşü sırtı yere gelerek kaybedecek. Gözleri beyaz ve bilinçsiz kalacağını hiç sanmıyorum. Son savaşta da kalan kardeşleri ile bizim safta olacaktır. İlerde Luffy gerçekten korsan kral olacak ve tüm korsanları bayrağı altında birleştirecek. Roger'dan farkı bu olacak.

Başta Luffy ile dalga geçiyorsu güçsüzsün falan diye.Ağzını görenleri biçiyordu falan.Şimdi ise hem Luffyi kendinden altta görmediğini belirtiyor hem de fotoğrafıni çekenlerin yanından geçip gidiyor.Hayra alamet değil bunlar.
Luffye olan saygısı artıyor bölüm bölüm mangaka bize gösterdi bunu. K.haki gelişimine falan hayran kalıyordu hemen bitirmek istiyordu. Zaten teee en başta da hafife almiyorum seni falan demişti Luffye. Ki Luffy de boş adam değil, Lucci gibi adamı başından tanıdıgi gibi katayida tanıdı. Görür görmez tayfanın tehlikeye düşeceğini gördü, ayna dünyasına taşıdı karşılaşmayı.

Bölüm tam ben gibi müptelaları mest eden bölüm. :D Bence poşisini çıkarınca daha bir karizma oldu.:D Ağzı çok güzel degil mi ya. :D Yanlız tek şey var ağzı görünce hemen kardeşinin fikrinin değişmesi bir ego patlamasi falan en güçlü abin lan tek atar ne bu havalar, ki atiyorda. :D One piece karakterleri özellikle kötüler cok egolu oluyor yahu. Bunu Katakuride farkli bir boyuta taşıması yönünden güzeldi. Uani bir ilk resmen bu kadar begenilmeside ondan sanırsam. Yanliz Luffy acayip bitik yahu karışındaki adami alabilecek noktada güç uyandirsa bile bir vuruşluk falan takati var gibi ee bir vuruslada Katakuri düşmez bence. King Kong Gun ı, Kong Organ gibi falan atabilir bitirici teknik olarak bakalim. :D

Luffye olan saygısı artıyor bölüm bölüm mangaka bize gösterdi bunu. K.haki gelişimine falan hayran kalıyordu hemen bitirmek istiyordu. Zaten teee en başta da hafife almiyorum seni falan demişti Luffye. Ki Luffy de boş adam değil, Lucci gibi adamı başından tanıdı. Görür görmez tayfanın tehlikeye düşeceğini gördü, ayna dünyasına taşıdı karşılaşmayı.

Bölüm tam ben gibi müptelaları mest eden bölüm. :D Bence poşisini çıkarınca daha bir karizma oldu.:D Ağzı çok güzel degil mi ya. :D Yanlız tek şey var ağzı görünce hemen kardeşinin fikrinin değişmesi bir ego patlamasi falan en güçlü abin lan tek atar ne bu havalar, ki atiyorda. :D One piece karakterleri özellikle kötüler cok egolu oluyor yahu. Bunu Katakuride farkli bir boyuta taşıması yönünden güzeldi. Uani bir ilk resmen bu kadar begenilmeside ondan sanırsam. Yanliz Luffy acayip bitik yahu karışındaki adami alabilecek noktada güç uyandirsa bile bir vuruşluk falan takati var gibi ee bir vuruslada Katakuri düşmez bence. King Kong Gun ı, Kong Organ gibi falan atabilir bitirici teknik olarak bakalim. :D
Fazla hayran kalmış :/
Muhtemelen mangaka bir şekilde tatlıya bağlayacak mevzuyu.Luffynin tipine baktıkça içim bir kötü oluyor.Bildiğin hallaç etmiş çocuğum

Naruto havası mı vardı bölümde ?

Bu bölümle anladığım şey Luffy = Onepiece
Tüm dünyayı müttefiği yapacak :bilmem:

Kata Reis'in o saçma şeyi atması ile karizması üçe katlanmış.
Ellerinin etrafındaki auradan anladığım uyanışla dövüşecek.
Şu saçma sapan karekterler keşke hiç olmasaydı, ne gerek vardı bu kız kardeşe ?

Çok güzel bölümdü ya. Senede bir de olsa böyle bölüm okumak tatmin edici oluyor.

Kata'nın karakter gelişimi güzel yansıtılmış. Artık harcanmaz bu adam. Bu dövüşü sırtı yere gelerek kaybedecek. Gözleri beyaz ve bilinçsiz kalacağını hiç sanmıyorum. Son savaşta da kalan kardeşleri ile bizim safta olacaktır. İlerde Luffy gerçekten korsan kral olacak ve tüm korsanları bayrağı altında birleştirecek. Roger'dan farkı bu olacak.
Korsan olmanın olayı kimsenin bayrağı altında olmamak değil midir? İnsanları kendine çeker lakin bir birlik sağlayacağını sanmam. Hali hazırda ona can borcu olanlar filo kurmuşken.

Katakuri'nin işlenişi hakikaten çok ama çok güzel oldu. Elemanı başta biz okuyucuya karanlık ve karizmatik bir şahıs olarak tanıttı, karşleri onu nasıl görüyorsa biz de öyle gördük. Ardından şeker düşkünlüğü ve çarpık ağzı ile çoğu kişinin Kata'ya bakışı değişti, aynı flambe ve yancılarının ona iğrenirmişçesine bakışı gibi. Bu bölümde de Kata'nın öz saygısını kazanıp, böyle gereksiz işlerle uğraşmaktansa Luffy ile delikanlı gibi 1e1 kapışma isteğini görüyoruz. Adam canavar canavar.

Bu kadar basit değil işte. Ama sana göre böyle olması şaşırtıcı değil. Sonuçta bu olaya bakış açın başından belli.
Benim bakışım belli ama her duruma da aynı şekilde yaklaşmadığım önceki yorumlarımdam belli.Burada Luffy Bmden kaçarken edilen yorumlara karşı çıkmışlığım bile var.Bu konuda son kez yacağım.ister anla ister anlama.

Luffynin g4ten kendisi değil de hakisi bitip de çıkınca ne hale geldiğini gördük.Katakuri hakin bitiyor demese farkında bile değil adam.G4den çıktıktan sonra Katakurinin bu adamı öldüreceği veya yakalayamayacağını düşünmüyorsundur herhalde.Daha neyin tartışmasını yapalım biz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık