Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893: Charlotte Ailesi'nin 36. Kızı, Flampe

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yakın zamanlarda bir karakter popülerlik anketi olsaydı Katakuri baya bir oy alırdı sanırım. Oda muhteşem bir karakter daha yarattı.

Luffy'nin çevik olması kaçabilmesi de Luffy'nin gücü , Kata'da yaşından dolayı gelen tecrübesi ve yılların deneyimine sahip, o zaman onlara sahip olmakta mı onursuzluk kullanmasın o zaman. Neresinden bakarsan bak elle tutulur bir yan bulamıyorum.
Bulma o zaman kardeş.Ben bir yan bulmuşum ki sitemimi belirtiyorum.Bir adamı dövüş için bir yere çekiyorsan ya oradan galip çıkacaksın ya mağlup.Olay bu.Luffy oradan kaçarak çıktı.Bana göre delikanlılık değil bu.Sana göre bunda bir sıkıntı yoksa ne güzel.

-Katakuri cool olma konusunda nirvanada.
-Flampe tam bir şırfıntı , böyle itici karakter az geliyor OP’e..
-H.haki çıkması demek Katakuri’yi Marco’nun üstüne çıkartır böylece. Ayrıca Kata ve Beckmann ikisi H.haki bekledigim First Mates.
-Luffy’nin perti çıkmış. Kata’yı yense dahi o aynadan nasıl çıkacak? Kata son dakika Brulee’ye rica mı edecek onu farklı bir yolla kurtar diye acaba.
-Tamam Kata’nın fularlı hali karizma ama bence böylede çok çirkin değil. Sonuçta sen korsansın , foto model değil.
Bölüme bastım Çok İyi’yi.

Bulma o zaman kardeş.Ben bir yan bulmuşum ki sitemimi belirtiyorum.Bir adamı dövüş için bir yere çekiyorsan ya oradan galip çıkacaksın ya mağlup.Olay bu.Luffy oradan kaçarak çıktı.Bana göre delikanlılık değil bu.Sana göre bunda bir sıkıntı yoksa ne güzel.
Kata yıllardır kullanıp geliştirdiği k.haki ile dövüşü domine ediyor sorun yokta, luffy de kendi özelliği olan çevikliği ile zaman kazanması kaçmak mı oluyor. İzin vermeseydi diyorum, yakalayamamış olması kata'nın o yönden luffy den zayıf olduğunu gösterir. Dövüş dediğin karşılıklı yumruk atmak mı eğer öyle bişey bekliyorsan Hajime no ippo boks ile alakalı işte.

Beyler bu bölümü yorumlayalım eski bölümleri değil. Eski bölümleri hala gömen biri olarak diyorum bunu. Bölüm çok iyi. Hem Kata tarafından hem de Luffy tarafından. Haksız bir şekilde aldığı dezavantajı dile getirmeyen Luffy. Bu haksız dezavantajı kendine yediremeyen Charlotte Katakuri. İradelerin çarpışması. Dövüş baştan beri böyle olsa güzel olurdu tabi.

Bu herifte fatihin hakisi çıkmasına hiç şaşırmadım. Koca Anada olmasından dolayı bekliyordum oğullardan birinde olmasını. Bunun için de en uygun aday da hiç yenilmeyen(buradan annesinin etekleri altına saklanarak yenilmez olmuş(!) diyenlere de selam olsun) Katakuri'de olmasıydı.

Kata yıllardır kullanıp geliştirdiği k.haki ile dövüşü domine ediyor sorun yokta, luffy de kendi özelliği olan çevikliği ile zaman kazanması kaçmak mı oluyor. İzin vermeseydi diyorum, yakalayamamış olması kata'nın o yönden luffy den zayıf olduğunu gösterir. Dövüş dediğin karşılıklı yumruk atmak mı eğer öyle bişey bekliyorsan Hajime no ippo boks ile alakalı işte.
Onlara şu sahneleri gösterebilirsin Urouge hariç hepsi uzaklaştırılmış yani kaçmışlar kıpss ;) Urouge hariç hiç biri delikanlı değilmiş demek ki.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık