Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893: Charlotte Ailesi'nin 36. Kızı, Flampe

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    254
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata yıllardır kullanıp geliştirdiği k.haki ile dövüşü domine ediyor sorun yokta, luffy de kendi özelliği olan çevikliği ile zaman kazanması kaçmak mı oluyor. İzin vermeseydi diyorum, yakalayamamış olması kata'nın o yönden luffy den zayıf olduğunu gösterir. Dövüş dediğin karşılıklı yumruk atmak mı eğer öyle bişey bekliyorsan Hajime no ippo boks ile alakalı işte.
Yazdiklarım yeterli.Fazlasina gerek yok.

Luffy de benim dediğimi demiş. Korsanlar arasında kirli dövüş diye bi muhabbet yok, saçma yani. :(
Luffy'i dövmek iki tarafa da iyi geliyor. Luffy güç kazanıyor, diğer tarafta kişilik. Naruto part 2, Luffy'nin yolu :alkis:

Yalnız Kata, neredeyse Luffy kadar yıpranmış duruyor. Benim anladığım bir kaç g4 ve en son olarak da mızrak yedi. Bu adamı kim dövüyor bu kadar :rolleyes:

Zengin oğlan fakir kız temalı Türk dizileri bile daha az klişe artık. :oleyo: Bu bölümdeki Katakuri'yi anası görse yok ederdi.

Luffy kazansın işimize bakalım diye düşünüyordum ama artık Katakuri'nin kazanmasını istiyorum. Yenilirse Luffy'ye secde edecek gibi duruyor.

50 yaşında adamsın. Organizasyonunuzun yarısının yarısı yaşındaki birisi geliyor her şeyi dağıtıyor. Sen de 50 yıllık karakter yapının dışına çıkıp milletin Katakuri Luffy'nin emrine girecek demesine neden olacak hareketler yapıyorsun.

Foruma göre aile her şeydi. WB'yi WB yapan ana etken aile idi. Katakuri için de ailesine bağlı diye övgülerde bulunulmuştu. Katakuri ailesini dağıtan birisine sempati kuracaksa nasıl oluyor da yine övgü alıyor anlamadım. Benim gözümde boş bir karaktere dönüşecek. Savaş sonunda herkes kendi yoluna gider umarım.

Luffy'i dövmek iki tarafa da iyi geliyor. Luffy güç kazanıyor, diğer tarafta kişilik. Naruto part 2, Luffy'nin yolu :alkis:

Yalnız Kata, neredeyse Luffy kadar yıpranmış duruyor. Benim anladığım bir kaç g4 ve en son olarak da mızrak yedi. Bu adamı kim dövüyor bu kadar :rolleyes:
Onu ben de farkettim. E.Oda bizi yemeye çalışıyor gibi doğru düzgün darbe almadı yoksa :D Yav he he yıprandı dicen geçicen.

Gerçekten son zamanların en iyi Op bölümü.

Kata, o kadar karizma çizildi, duyguları gizlendi fakat adam bildiğin duygusal birisi çıktı. Kata'nın çocukluğunda yaşadığı travmanın onu bu kadar etkilediğini öğrenmek güzel oldu be. Biz Kata adam diyorduk ama burda esas payı Luffy'ye vermek lazım. Luffy, adamı iradesiyle nasıl etkilediyse artık, Kata geçmişiyle yüzleşme cesareti gösteriyor ve kimseye göstermediği yüzünü herkese gösteriyor.

Katakuriyi en adam villian ilan ediyorum. Luffyden bile adamdır. ( Duello konusunda)
Luffy olsa nami ile beraber dalardı.

Luffynin Katanın karnını deşecek saldırısı olmadığı için Katanın kendisini deşmesi az buz bi şey değil. Yüzlerinin yanyana çizildiği panelde Luffynin bi gözü şişmiş bi dişi de kırılmış. Bu adamı bu halde hiç görmedik Naminin dayakları hariç. Sadece dişi gitmişti Cracker+Sanjinin dayağından sonra. Görünene göre söyleyebiliriz ki Luffy hayatında yediği en büyük dayağı yedi. Kata da G4’leri yemişti işte ağzına burnuna onların kalıntısıdır.

Luffynin Katanın karnını deşecek saldırısı olmadığı için Katanın kendisini deşmesi az buz bi şey değil. Yüzlerinin yanyana çizildiği panelde Luffynin bi gözü şişmiş bi dişi de kırılmış. Bu adamı bu halde hiç görmedik Naminin dayakları hariç. Sadece dişi gitmişti Cracker+Sanjinin dayağından sonra. Görünene göre söyleyebiliriz ki Luffy hayatında yediği en büyük dayağı yedi. Kata da G4’leri yemişti işte ağzına burnuna onların kalıntısıdır.
Luffy, Kata'nın ağzına bir kaç güzel iltifat yapsa belki yeni bir aşk doğacaktı, Sanji Reis anında halletmişti durumu.

Düşünsene ağzın ne hoş senin öyle diyor sonra o son kalan aynadan beraber çıkıp estiriyorlar :bilmem: Bire bir aynı şeyler olabilirdi feci avantaj yakalardık :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık