Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Wheel of Time (2021-)

Kötü değildi, rezaletti. Kötü bile diyemem ben son 5-10 dakikaya.
O zaman herkesin içi rahat etsin. Dizisi çekilen kitap fanlarının triplerinden öte bir kötü durum söz konusu. Kitabı okumayanlar bile ana öyküde yapılan bozulmaları fark edebiliyorlar.
Bu arada Moraine ve uşağını sevdim şahsen. Öyle ya da böyle hikayeden 4. bölümde çıkmamış olmaları iyi oldu.

O zaman herkesin içi rahat etsin. Dizisi çekilen kitap fanlarının triplerinden öte bir kötü durum söz konusu. Kitabı okumayanlar bile ana öyküde yapılan bozulmaları fark edebiliyorlar.
Bu arada Moraine ve uşağını sevdim şahsen. Öyle ya da böyle hikayeden 4. bölümde çıkmamış olmaları iyi oldu.
Moraine çok iyi, dişi gandalf havası var kadında.

Diğer Sedailar da iyi ama Moraine ayrı bir güzel ya. Hem sempatik, hem güzel, hem güçlü. Rüya kadın.
Sedailer ve Muhafızlar arasındaki ilişki de hoşuma gitti. Özellikle şu "içtiğimde duygusallaşıyorsun" lafını çok sevdim.
Bu bölümde yani 4.bölümdeki o son sahne hariç gayet güzel, son sahne olayı anmeye çevirdi işin ciddiyeti bitti bende xD

Bu bölümde yani 4.bölümdeki o son sahne hariç gayet güzel, son sahne olayı anmeye çevirdi işin ciddiyeti bitti bende xD
Yok la en baştan yoktu o ciddiyet. Kitabı okumadığım halde bana bile malum oldu sonuçta. Beyaz pelerinliler, tenekecilerin yaprak muhabbeti, ais aedailer tek güç ve çark bunlar kitaptan alınmış belli. Orjinal ve sağlam temalar. Gerisi klasik Amerikan dizisi. Her yerinden buram buram popülizm akıyor

Arkadaş Lan'ı ne hale getirdiniz allah sizi ne yapsın ya. Kitapta izbandut gibi, her şeyi içinde yaşayan, duygularını asla belli etmeyen ve geçmişinden dolayı Gats gibi kederden geberen bir adamken dizide ağlıyor, gülüyor, hoş sohbet muhabbet yapıyor. Yeminle tiksindim sırf bu sebepten.

@RownikaL kitapları okumaya başladım ilk kitabın yarısına kadar da geldim, bu seri okunur :good:
Yavaş yavaş gitmeyi planlıyorum günde 5,6 bölüm şeklinde.

Şunu söylemem lazım okurken bir kısım var hani her taraftan boru sesleri geliyor, sesler gittikçe yaklaşıyor, sonra göğüs göğüse mücadele başlıyor Lan ve soluklardan biri bire bir kapışıyorlar kimse etraflarına gidemiyor troloclar bile sonra Sedai basıyor büyüyü,
troloclar bir anda bağrışıp kaçışıyorlar sonra bakıyorsun ki Lan indirmiş soluk'u, soluk ortamda geziyor ama kafasının olduğu yerde yeller esiyor xD o kısımları nasıl almamışlar sinematik evrene :oleyo2: büyük fırsat tepmişler, Bundan daha sinematik bir şey olamaz yani, adam her şeyi de yazmkış koymuş oraya tuhaf gerçekten xD

Şunu net söyleyeyim şu spoiler içindeki kısmı doğru düzgün uyarlasalardı diziye dizi kaf dağına çıkmıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık