Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Wheel of Time (2021-)

3 Yemin'den bahsediyorlar ama 100 tane adamı ya sakat bıraktılar ya da yaraladılar. Güç ile kimseye zarar vermemeliler sözde. Güzelim seriyi fantezi uğruna hiç ettiler. Dizi kendi içerisinde de tutarsız. Önceki bölümde hızlı hareket etmeliyiz, biraz dinlenin dedikten sonra öğlen ortasında mola verip sonraki öğlene kadar yayılıp yatıyorlar. :) Logain'in de maşallahı varmış, çok güçlü.
Rafe bence kitapları hiç beğenmemiş ve kendisinin daha iyi bir şekilde yazabileceği yanılgısına düşmüş.Ortaya da saçma sapan bir şey çıkmış.Kendi içerisinde bile tutarsız bir dizi.Mesela Moiraine'in İki Nehir'de nasıl 4 tane ta veren olduğunu bildiği hiç açıklanmayacak.Veya 7 tane aes sedai öldüren Işığın Evlatları'nın nasıl hala varololduğu da hiç açıklanmayacak.Çok kalitesiz bir dizi yapmışlar.

Sorun aslında sahnenin biraz shounen andırması, size de öyle gelmedi mi :hhh:

Kitap okumayan biri olarak ilk üç bölüme kıyasla daha iyi buldum 4.bölümü onu da diyeyim. Kitapları okuduktan sonra yine yorumlarım tabi.
Zaten dikkat ettiysen oldu bittiye getirdiler çok acemice dizi yapıyorlar.
Bu arada binlerce Ejder mi vardı yoksa bir tane mi?
Her zaman bir tane ejder oluyor ama başka çağlarda başka şekillerde yeniden doğuyorlar.

Son düzenleme:
Logain bölümde 'Benden önceki binlerce Ejder kafamın içinde benimle konuşuyor.' Diyor. Bence burada kastettiği sahte ejderler değil gibi.
Ben yanlış anlamışım.
Binlerce de olabilir milyonlarca da.Çark ezelden beri dönüyor kitaplara göre.Sayısı belli değil.

Logain bölümde 'Benden önceki binlerce Ejder kafamın içinde benimle konuşuyor.' Diyor. Bence burada kastettiği sahte ejderler değil gibi.
Reis yönlendiren erkekler sesler duyuyorlar güç kullandığı için erkeklerin kullandığı güç lekeli ne kadar kullanırlarsa o kadar çok deliriyorlar yada savaş çıkartıyorlar.

Reis yönlendiren erkekler sesler duyuyorlar güç kullandığı için erkeklerin kullandığı güç lekeli ne kadar kullanırlarsa o kadar çok deliriyorlar yada savaş çıkartıyorlar.
Onu biliyorum ancak ben kitaplarda binlerce Ejder olduğunu okumadım ya da hatırlamıyorum. Bunu da değiştirmişler gibi geldi, o yüzden sorayım dedim. Delirdiği zaman önceki Ejder'lerin seslerini duyduğunu sanıyor ama balataları yakmış haberi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık