Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Wheel of Time (2021-)

Bana güzel geldi :)
Egwene bayağı güzel bir kız gibi tasvir ediliyordu, dizide oynayan kızın öyle ahım şahım bir özelliği yok, hatta burnunda kocaman ben var. İki Nehir gibi dünyanın kalanından bayağı izole bir yerde yaşayanlara bakıyorsun; her milletten adam koymuşlar içlerine. Lan desen kapı gibi bir adam olmalı normalde, ufak tefek birini oynatmışlar, heybet falan yok, görünce insanın gözü korkmuyor. İlk bölümde beğendiğim iki şey var; trolloclar ve Padan Fain. Fain'i de Shadar Logoth'tan sonra nasıl işleyecekler, göreceğiz.

Daha şimdiden kitabın gidişatına olumsuz etki edecek tonla şey gösterildi bakmak için bakılır, epik fantastik dizi izleme açlığınız varsa.Fakat zaman ayırabilirim diyorsanız açın okuyun, ben ortalama bir okuyucu olarak 500-600 sayfalık kitabı okurken bile zorlanıyorum (kendim için doğru olan kitap değilse) Fakat zaman çarkının kitabına geçen ay'ın başlarında girdim şu sıralar dördüncü kitaptayım.Yani yazar hiç acele etmiyor karakterler ilmek ilmek işleniyor bazı gizemler yolculuk esansında cevap bulurken yeni gizemler üst üste yığılıyor.Karakterler bazen sinir bozucu olabiliyor fakat onlarla birlikte yolculuk ettiğinizi hissedebiliyorsunuz.Tasvirleri yerli yerinde ve uzun olmadığı için evrene çok rahat girebiliyorsunuz.Kısaca alıp sürükleyen bir evreni var, uzun seri okuma sıkıntısı olanlar için bir tavsiye vereyim kitabı sınava hazırlanırmış gibi okumayın her noktayı virgülü hatırlama mecburiyetiniz yok, zaten gerekli olabilecek anahtar bilgiler belli bir süre sonra size hatırlatılıyor illaki o yüzden kendizi zorlamadan akışına bırakırsanız bu seriyi çok rahat okursunuz.

İlk 3 bölümde saçmaladıklarını mı düşünüyordunuz? 4.bölümü izleyin ve ilk 3 bölümün güzelliğinin farkına varın.
Bölümü şimdi yeni izledim. Bölümü izlerken "tamam bir şaheser değil ama o kadar da fena değil" diye düşündüm. Özellikle tenekecilerin yaprak muhabbeti güzeldi be.
Tabi sonra bölüm sonu geldi. Kitapları okumamış biri olarak bile ihanete uğratılmış hissettim. Kitapta böyle bir olay sahiden vardı da ben mi triplere giriyorum yoksa adamların yaptığı şey sadece okuyanlara değil okumayanlara bile hissettirilecek kadar kötü bir iey miydi?

Bölümü şimdi yeni izledim. Bölümü izlerken "tamam bir şaheser değil ama o kadar da fena değil" diye düşündüm. Özellikle tenekecilerin yaprak muhabbeti güzeldi be.
Tabi sonra bölüm sonu geldi. Kitapları okumamış biri olarak bile ihanete uğratılmış hissettim. Kitapta böyle bir olay sahiden vardı da ben mi triplere giriyorum yoksa adamların yaptığı şey sadece okuyanlara değil okumayanlara bile hissettirilecek kadar kötü bir iey miydi?
Kötü değildi, rezaletti. Kötü bile diyemem ben son 5-10 dakikaya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık