Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Wheel of Time (2021-)

@RownikaL kitapları okumaya başladım ilk kitabın yarısına kadar da geldim, bu seri okunur :good:
Yavaş yavaş gitmeyi planlıyorum günde 5,6 bölüm şeklinde.
En güzeline karar vermişsin, dediğim gibi benim zaman çarkı 1ci kitabının kalınlığı kadar kalın kitap bitirmişliğim fazla yoktu zaman çarkına başladım iki ay olucak şu an nerdeyse beşinci kitaba geçmek üzereyim.Hikaye akıp gidiyor kendimi her şeyi aklımda tutucam diye zorlamıyorum öyle güzel akıyor ki yeri geldiğin ha bu böyledi diyorum kafam rahat hikayeden daha çok keyif alıyorum.Kendini her şeyi bilmeye hatırlamaya zorlamazsan en gıcık karakterlerin işlendiği bÖlümde dahil sıkılmazsın:D

Hayatını bu esere adamış bir yazardan daha iyi yazabileceğini düşünen bir komedi senaristinin fantezilerini izliyoruz. Çok yazık oldu seriye, bu saatten sonra düzeleceğini sanmıyorum. Bir daha da bu seriyi uyarlayacak ne yapımcı ne de stüdyo bulabilirler. Yüzüklerin Efendisi'nden de fazla bir şey beklemeyin bence. GoT'un son sezonu bile bundan iyi.

Hayatını bu esere adamış bir yazardan daha iyi yazabileceğini düşünen bir komedi senaristinin fantezilerini izliyoruz. Çok yazık oldu seriye, bu saatten sonra düzeleceğini sanmıyorum. Bir daha da bu seriyi uyarlayacak ne yapımcı ne de stüdyo bulabilirler. Yüzüklerin Efendisi'nden de fazla bir şey beklemeyin bence. GoT'un son sezonu bile bundan iyi.
Ucuz yrttı yüzük serisi, şuan çekilse legolas ve aragorn moria mademlerinde kuytu bir köşe bulup yiyişirlerdi :oleyo2:

Yani ben yapımcıların amacını gerçekten anlamıyorum.Amaç serinin içinden geçmek bravo onlara.Ama amaç Zaman Çarkı'nı uyarlamaksa tüm dünyaya ne kadar beceriksiz ve salak olduklarını gösterdiler.Sövmeye bile değmeyecek bir iş var ortada yani.Bunun pek çok sebebi var ama en büyüğü yapımcıların kitapları beğenmeyip kendilerinin daha iyi bir hikaye yazabileceklerini sanmaları.Bir daha kimsede uyarlamaz bu seriyi.Yapmasınlarda zaten serinin hakettiği değeri vermeyeceklerse.Amazon değer vermediği için salak salak kurgu yapıyorlar 5 bölümdür.

6 bölümü izledim ve gerçekten hoşuma gitti dizi. Her bölümde evren genişledikçe daha da içine çekiyor. Tabi GOT ve LOTR ayarında değil ama yine de yeni bölümü bekletiyor.

6.bölüm harikaydı. Rafe Judkins ve Amazon'u tebrik ediyorum bu başarı için. Kitabı açıp ortasına pisleseydim böyle bir iş çıkaramazdım ama kendileri başarmış. Çok zor bir iş gerçekten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık