Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Wheel of Time (2021-)

Ben kurguyla ilgili bir durum sanmıştım, o yüzden sordum. Mat kitaptaki ana karakterlerden biri değil mi, onsuz nasıl ilerleyecek? Ben kitapları okumadığım için soruyorum. Son iki bölümü beğenmiştim aslında tam ilginçleşiyordu.

Kitabına başlayacaktım dizisini izledikten sonra soğudum seriden ama ejderi merak ediyorum, kim bu ejder ? Seçilmişlerin hepsi ejderin parça parça güçlerini mi almışlar yoksa tek bir kişi mi olacak. Bunu da öğrenirsem seri benim için bitmiş gibi bir şey olacak :D

Ben kurguyla ilgili bir durum sanmıştım, o yüzden sordum. Mat kitaptaki ana karakterlerden biri değil mi, onsuz nasıl ilerleyecek? Ben kitapları okumadığım için soruyorum. Son iki bölümü beğenmiştim aslında tam ilginçleşiyordu.
Kitaplardan tamamen bağımsız ilerliyor şu anda dizi, Mat bundan sonra ne yapar dizide bilemeyiz. Oyuncu zaten diziyi bıraktı, yeni oyuncu seçimi yapıldı. Karakterin bundan sonra ne yapacağını yapımcı hariç bilen yok ki o da bilmiyordur bence. Benim tahminim Yeşil Ajah'tan birine muhafız olup grup çevirir.

Kitaplardan tamamen bağımsız ilerliyor şu anda dizi, Mat bundan sonra ne yapar dizide bilemeyiz. Oyuncu zaten diziyi bıraktı, yeni oyuncu seçimi yapıldı. Karakterin bundan sonra ne yapacağını yapımcı hariç bilen yok ki o da bilmiyordur bence. Benim tahminim Yeşil Ajah'tan birine muhafız olup grup çevirir.
Anladım bağlantılı gitmediğini düşünmüştüm zaten...

Bir de gözleri sarı olan karakterin kurtlarla olayı ne onu söylerseniz rahat rahat bırakabilirim seriyi. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık