Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Last of Us (2023-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 36 87.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 5 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    41
Oyunu oynamadan izlemeyi düşünmüyorum ama lotr vakası yüzünden fazla abartıyorlar gibi geldi.
Büyük ihtimalle Breaking Bad olmayacak tüm sezonları bitip final yaptığında 9.5 imdb si olmayacak belki.Ama diziyi yapanlar Chernobyl gibi kaliteli bir diziyi yapan adamlar,başrol Pedro Pascal gibi sağlam bir oyuncu Ellie karakterini oynayan kız küçük yaşına rağmen çok iyi bir oyuncu Game of thrones da parlamıştı ama bu diziyle sıçrayacaktır.Ekip iyi olunca zaten dizi tutuyor.İlk bölüm ilk sahneden itibaren gerginliği güzel veriyor.Hastalıklılar çoğu zombi filmindeki gibi karikatüristik değil gerginliği gerçekten veriyorlar.Felaketten sonra yılıkmış dünyanın tamamını göremesekte gördüğüm kadarıyla iyi yansıtılmış.Oyunun hikayesi zaten çok iyiydi bu diziye de iyi uyarlanırsa keyifli bir seyir sunar.

Ne kadar iyi olursa olsun oyunun hikayesi 10 yıldır yalanıp yutulduğu için dizi, kalitesine oranla yapması beklenen etkiyi yapamaz. Oyunla hiçbir alakası olmayan, mevzuyu bilmeden spoiler yemeden izleyecek insanlar asıl tadını alır bu yapımın

twd gibi tekrara düşerse sıkıntı
Oyuna bağlı kalırlarsa tekrar şansı yok gibi.İlk bölüm oyuna sadık kalacaklarını belli ettiler.Dizi tutarsa ve para kazandırırsa tabiki bitirmezler diye düşünüyorum.2.oyunun kaldığı yerden oyunu yapan Druckman senaryoyu yazar devam ederler.Oyunun da devamı gelir zaten bitirmezler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık