Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Last of Us (2023-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 36 87.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 5 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    41
İlk bölüm çıktıktan sonra dizinin puanı 98’den 99’a çıktı ve böylelikle HBO’nun en yüksek puan alan 1. sezonu oldu.
Dizinin izleyici puanı da şu an 96.

Dizinin ilk bölüm IMDB puanı da 9.5
Craig Mazin ve Neil Druckmann iyi bir iş ortaya koyar diye bekliyordum zaten ama bu kadarını da beklemiyordum açıkçası.
Yorumlar her yerde baya olumlu.

Diziyi House of The Dragon gibi hemen izlemeyi düşünmüyordum ama gelen yorumlardan sonra bana illa Blu Tv üyeliği yaptıracaklar.

İlk bölüm çıktıktan sonra dizinin puanı 98’den 99’a çıktı ve böylelikle HBO’nun en yüksek puan alan 1. sezonu oldu.
Dizinin izleyici puanı da şu an 96.

Dizinin ilk bölüm IMDB puanı da 9.5
Craig Mazin ve Neil Druckmann iyi bir iş ortaya koyar diye bekliyordum zaten ama bu kadarını da beklemiyordum açıkçası.
Yorumlar her yerde baya olumlu.

Diziyi House of The Dragon gibi hemen izlemeyi düşünmüyordum ama gelen yorumlardan sonra bana illa Blu Tv üyeliği yaptıracaklar.
Bir dizide Pedro Pascal oynuyorsa tutmama veya vasat olma ihtimali yok.Hele de Last of Us gibi tam 9 sezon dizi yapmalık bir konusu olan yapımsa alır yürür.Kadro iyi,konu çok iyi tam ödül avcısı bir dizi.Blu tv hepsiburada premium olursan bedava premium ücreti aylık 9 tl birşeydi ilk ay da ücretsizdi galiba.

Bir dizide Pedro Pascal oynuyorsa tutmama veya vasat olma ihtimali yok.Hele de Last of Us gibi tam 9 sezon dizi yapmalık bir konusu olan yapımsa alır yürür.Kadro iyi,konu çok iyi tam ödül avcısı bir dizi.Blu tv hepsiburada premium olursan bedava premium ücreti aylık 9 tl birşeydi ilk ay da ücretsizdi galiba.
bunu deneyeyim aylık ödeme 69 tl diyor blutv yuh

İlk bölüm gayet güzeldi.Benim gibi ilk 2 oyunu oynayanlar tabii önceden spoiler yemiş oluyorlar : ) Bakalım oyuna göre hangi kısımları farklı yapacaklar.Muhakkak 1-1 aynı yapmazlar.

Baya güzeldi. Yapımcı çernobilin yapımcısı imiş, sağlam iş yapmışlar. Müzik seçimlerine kadar güzeldi. Andor dan sonra boşlukta bırakmayacak yapım çıktı. Bir de levyeyi çıkardığı yerde levye üstünde hl amblemi olsaydı var ya üffff...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık