Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Last of Us (2023-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 36 87.8%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 5 12.2%

• Kullanılan toplam oy
    41
İlk bölümü izledim az önce. Aşırı beğendim. Bölümle alakalı tek bir rahatsızlığım var o da bölümün hatta serinin en önemli olaylarından biri.

Sarah'ın ölümü beni dizideki kadar etkileyemedi. Belki bildiğim için mi bilmiyorum ama çok geçmedi bana. Her şeyiyle sadık kalmışlar o sahneye ama Joel'in ''Dont do this to me Baby'' sözlerini de söyletselermiş daha iyi olurmuş çaresizliğini anlatmak için. Joel'in Tommy'e Yardım Et diye bağırması bir kötü hissettirdi o kadar.

Cast'ı baya beğendim ben bu arada. Pedro cuk olmuş Joel'e. Bella Ramsay'de Ellie'nin karakterini iyi yansıtacak gibi. İlk bölümde Ellie olduğunu hissettirebildi bana. Anna Torv ise bambaşka. Fringe serisinden beri çok seviyorum kendisini. Yüzü gözü şiş haliyle bile ne kadar hoş bir hanım. :D

İlk bölümü izledim az önce. Aşırı beğendim. Bölümle alakalı tek bir rahatsızlığım var o da bölümün hatta serinin en önemli olaylarından biri.

Sarah'ın ölümü beni dizideki kadar etkileyemedi. Belki bildiğim için mi bilmiyorum ama çok geçmedi bana. Her şeyiyle sadık kalmışlar o sahneye ama Joel'in ''Dont do this to me Baby'' sözlerini de söyletselermiş daha iyi olurmuş çaresizliğini anlatmak için. Joel'in Tommy'e Yardım Et diye bağırması bir kötü hissettirdi o kadar.

Cast'ı baya beğendim ben bu arada. Pedro cuk olmuş Joel'e. Bella Ramsay'de Ellie'nin karakterini iyi yansıtacak gibi. İlk bölümde Ellie olduğunu hissettirebildi bana. Anna Torv ise bambaşka. Fringe serisinden beri çok seviyorum kendisini. Yüzü gözü şiş haliyle bile ne kadar hoş bir hanım. :D
Seri korsan linki atın izleyeyim. Dizibox a baktım göremedim :oleyo2:

TWD gibi sürekli kendini tekrar etmez umarım izleyeceğim ama şimdi mi izlesem birkaç bölüm beklesem mi onun kararını veremedim.

İlk oyunu abimin PS4'te bir gün 5-6 saat oynayıp, çok beğenip hatta dizisini çekseler ne güzel olur diye konuşmuştuk, ondan sonra oyunu bitiremedim, bende konsol yok :D Bu sene PC'ye geliyor, oyunu oynamadan dizisini izlemek istemiyorum ama bakalım dayanabilecek miyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık