Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby, Hancock'u Yenebilir mi?

Koby'i, Hancock'u yenebilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    120
Helmeppo vasıfsızı ikisini, Koby'de Hancock'u yenerse seriye sağlam bir ara verme vakti gelir.
öyle mi senelerce çalışıp uğraşıp didinen zoro ve sanji varken tayfaya gidip hiç yoktan ortaya çıkmış yamatoyu alacaklar(kesin ikisinden güçlü olur) ve sen bunun için mi ara vericeksin çocuğun hedefi amiral olmak garptan eğitim almış 2 senede gemi kaptanı olmuş rokushiki kullanabiliyor ts öncesi gözlem hakisini açtı hepsini geçtim garptan eğitim aldı 2. olarak garptan eğitim aldı 3. olarak garptan eğitim aldı son olarak garptan eğitim aldı

Koramiral bile değil hala. Çok iyi seviyede bir hakisi olduğunu veya çok zor bir işi başardığını görmedik henüz. Garp'ın öğrencisi olmakla iş bitmiyor.
Zaten sadece Garp'ın öğrencisi olduğunu söylemedim rütbe olayı zaten seride en hızlı yükselen Donanma askeri ve Koby bu rütbeyi Yeni Dünyada kazandı mesela Koramiral olan Maynard var Bartelemeo hiç zorlanmadan dövmüştü Şimdi Maynard Rütbesi yüzünden Koby'den güçlü mü hayır değil. Koby'nin yüksek seviye hakisi olduğunu gördük 879.bölümde gözlem hakiye sahip orada 3 kişi vardı ama sadece Koby torpido'yı hissedebildi bu Gelecek görüşüne benziyordu ve Son vivre Card'da Koby'nin yüksek seviye silahlanma hakisi olduğu söylendi ve olmalı zaten serideki en güçlü silahlanma hakisine sahip adamdan öğrendi

öyle mi senelerce çalışıp uğraşıp didinen zoro ve sanji varken tayfaya gidip hiç yoktan ortaya çıkmış yamatoyu alacaklar(kesin ikisinden güçlü olur) ve sen bunun için mi ara vericeksin çocuğun hedefi amiral olmak garptan eğitim almış 2 senede gemi kaptanı olmuş rokushiki kullanabiliyor ts öncesi gözlem hakisini açtı hepsini geçtim garptan eğitim aldı 2. olarak garptan eğitim aldı 3. olarak garptan eğitim aldı son olarak garptan eğitim aldı
Şimdi ben saydığın onca şeye karşı bir bilgi vericem ve K.O olacaksın hazır mısın ?

Boa Hancock, seride kral hakisine sahip 2 kadından birisi..

Hancock'un net seviyesini gösteren hatlar çizmemişken, Koby'e yendirterek ne elde edecek ? Snack gibi komutanlardan çıkarım yapılabilir ama Lordlardan daha zor iş. Koby tek başına gidiyorken Üç Boa Kardeşi birden mi alacak ? Bana pek olası gelmiyor.

Arada hiç kavga olmayacak gibi geliyor bana ama.. bilemiyorum
Bencede Hiç kavga olmayacak ama kaç yıl oldu artık Yazar Koby'nin gücünü göstermeli Koby'nin gücünü göstermesini her şeyden çok istiyorum ama bunun içinde Hancock harcanmamalı (Koby Hancock'u yenemez veya Hancock Koby'İ tekler demiyorum) demek istediğim belki de ufak bir kavga görürüz ve kimse yenilmeden biter veya Hancock Koby ile Wano'ya gelir (çünkü Koby yüzde 90 Hancock Luffy ilişkisini biliyor)ve orada Luffy'i avlamak isteyen Weevil ile vs atar

Şimdi ben saydığın onca şeye karşı bir bilgi vericem ve K.O olacaksın hazır mısın ?

Boa Hancock, seride kral hakisine sahip 2 kadından birisi..
Kral hakisini Kaido gibi kullana bildiğini sanmıyorum çünkü Kaido böyle haki kullaana bilenlerden bahsettiğinde sadece En az yonko level adamlar gösterildi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık