Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby, Hancock'u Yenebilir mi?

Koby'i, Hancock'u yenebilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    120
Coby'nin Hancock'u ''şu dönemde'' yenebilmesi ancak gay veya aseksüel olması halinde mümkün geliyor bana. Bir daha düşündüm de o şekilde bile zor ya.

Coby'nin Hancock'u ''şu dönemde'' yenebilmesi ancak gay veya aseksüel olması halinde mümkün geliyor bana.
Şeytan meyvesi yeteneklerinin Luffy'e işlememesinin sebebi saf bir kalbinin olması Koby'nin Abazalık yapacağını düşünmüyorum aayrıca Ts öncesi Smoker bile iradesiyle karşı koydu Koby haydi haydi yapar.

Hangi seviyedeki düşmanları yendi? Luffy bile Wano'da Kaido gibi bir canavarı görene kadar kralın hakisini ileri seviyeye taşıyamadı. Gelişmiş silahlanmayı sonradan öğrendi. Geleceği görme olayını Katakuri gibi bir azmanla savaşarak öğrendi. 2 sene içinde bu tarz adamlarla savaştıysa söylensin.

Bu çocuk biraz eğitimle 1.5m boy attı. Seri bitimine doğru amiral olur. Luffy bile bu kadar torpilli değil. Hocası Garp'mış. Peh.
Hanhi seviyede düşmanları yendi bilmiyoruz senin biraz eğiitim dediği yaklaşık altı ay ve boy atmasını sebebi Garp değil bi öğrenemediniz Oda açıkladı içindeki potansiyel bir anda ortaya çıktı yani her Garp'tan eğitim alan öyle büyümüyor Koby'e özel bir durum

Coby rütbesinin dışında Sword üyesi ve X Drake ile direkt olarak iletişimi kuran adam. Denizciler içinde önemli bir yeri var yani hali hazırda.

Hancock'un kendine ait arcında kardeşleri savaştı Hancock savaştı da gücü gösterildi de ben mi görmedim.
hayır onu demiyorum en azından hancocku tanıdık cobyi bi ilk 2 3 bölümde gördük onun dışında 300 400 bölümde bir 3 dakka falan gördük birde manga kapağında gördük coby bu mu yani şimdi vasıfsız smoothie bile kobyden çok görünmüştür ya

hayır onu demiyorum en azından hancocku tanıdık cobyi bi ilk 2 3 bölümde gördük onun dışında 300 400 bölümde bir 3 dakka falan gördük birde manga kapağında gördük coby bu mu yani şimdi vasıfsız smoothie bile kobyden çok görünmüştür ya
Hancock'u alamazsa seri mi bitiyor
O kaya değil Demir ve evet Demiri yamultmadı parçaladı :) ASIL Bullet orada kaya parçasıydı haki bile basmamıştı.
Oha, oha lütfen seriden karakter nicki almayın sonra böyle oluyor.. O karakterle özdeşleşip savunma gereği hissediyorlar. Demir sahnesiyle Bullet'in forumunu kıyasladın az önce sjdlsşsşsnnsns. Haki basmamıştı boş muhabbet bunun bir üst formu var sadece adamda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık