Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby, Hancock'u Yenebilir mi?

Koby'i, Hancock'u yenebilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    120
Hancock'u alamazsa seri mi bitiyor

Oha, oha lütfen seriden karakter nicki almayın sonra böyle oluyor.. O karakterle özdeşleşip savunma gereği hissediyorlar. Demir sahnesiyle Bullet'in forumunu kıyasladın az önce sjdlsşsşsnnsns. Haki basmamıştı boş muhabbet bunun bir üst formu var sadece adamda.
Adam kaya toprak özümsedi asdasdad biraz önce sen kaya toprağı hor görüyodun adam kaya oldu toprak oldu ne diyim adamın gücü toprak olmak

Acaba Luffy'nin tepkisi ne olur Coby yaklarsa ? . Bence Hancock'un tarafını tutmalı.
Sabo filanda yakalandı bence Koby'i Hancock'u yakalamaz ama belki 2.bir Impel down görebiliriz yeni gardiyan filan geldi taraf tutmaktan kastını anlamadım dediğine göre Koby Hancock'u yakalamış olay olmuş bitmiş daha neyin tarafını tutacak

Çokta güzel yener bu saatten sonra seri de herkes herkesi yenebilir.

Coby'de bir şekilde güçlendiğini göstermeli.

Sabo filanda yakalandı bence Koby'i Hancock'u yakalamaz ama belki 2.bir Impel down görebiliriz yeni gardiyan filan geldi taraf tutmaktan kastını anlamadım dediğine göre Koby Hancock'u yakalamış olay olmuş bitmiş daha neyin tarafını tutacak
Yok yani Coby'e sinirlenir miydi tarzında dedim. Yoksa olay dünyanın öbür ucunda oluyor. Ayrıca ben bu sefer de Luffy'nin yakalanmasını istiyorum. Bu zamana kadarkı tanıdığı herkes idam sahasını bassa da ağzı açık kalsa denizcilerin.

germayı geçemiyor ise ne vasıf bekliyorsun orada jack falan olsaydı tanklardı ve her şeyi geçtim meyvesi bir işe yaramıyor
Abi germa güçsüz mü? Bir labarotuvarı yok etmiş saldırıdan zarar verilememiş Sanji'yi dövebildiler ayrıca Vurulduktan bir kaç saniye sonra kana durup kendi kendine iyleşiyor bu heriflerin vücüdü antik zoan kullanıcısına denktir. hem Jack muhabbetini açma Adam Sengoku, Fujitora, Tsuru'nun bulunduğu Donanma filosuna tek daldı sonrasında King ile Queen'İn yanında üç buçuk atıyordu o herif bir mal savaştığın adamlara bir bak bide "sEn bEnni Kım SaNıOn" demişti birde korktuğun adamlara bak tamam savaşta iyi iş yaptı ama bu çok mantıksız

Yok yani Coby'e sinirlenir miydi tarzında dedim. Yoksa olay dünyanın öbür ucunda oluyor. Ayrıca ben bu sefer de Luffy'nin yakalanmasını istiyorum. Bu zamana kadarkı tanıdığı herkes idam sahasını bassa da ağzı açık kalsa denizcilerin.
Yani kızmaz sonuçta Marinford'da önünde durduğunda da kızmamıştı Luffy Koby'i anlar öyle bir durum olursa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık