Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby, Hancock'u Yenebilir mi?

Koby'i, Hancock'u yenebilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    120
Koby, Hancock'u bence yenebilir yenemeyebilirde bence güçleri birbirine yakındır olmasa neden yakalamak için yollasınlar bence kavga bile etmiyecekler ama En azından bazı Hancock fanlarının söylediği gibi Hancock Koby'i süpürge yapamaz gücü yetmez. Yoksa nen o kadar eğitim, haki, rütbe power up alsın ki?

Daha 40 fırın ekmek yemesi gerekiyor Hancock'u yenebilmesi için. Seri sonuna kadar kısıtlı bir zaman içerisinde nasıl hayalini gerçekleştirebilecek kadar güce ulaşacak onu hiç bilmiyorum.

Daha 40 fırın ekmek yemesi gerekiyor Hancock'u yenebilmesi için. Seri sonuna kadar kısıtlı bir zaman içerisinde nasıl hayalini gerçekleştirebilecek kadar güce ulaşacak onu hiç bilmiyorum.
Daha zaman atlama sonrası hiç gücünü görmedik ki ve Hem Koby zaman atlama öncesi Hem Zoro Hem de Koby sürekli "Daha güçlü olmalıyım", "Bundan çok daha iyi olmalıyım" gibi şeyler diyordu ama ne Koby ne de Zoro zaman atlama sonrası böyle şeyler söylemediler ve Zoro'nun ne kadar güçlü çıktığını gördük ve Zaman atlamasından beri Koby'yi her gördüğümüzde Canon veya Non-canon hep gücünden bir parça görüyorduk bence Bunun sebebi Oda'nın bizi onun gücünü gördüğümüzde o kadar da şaşırmamamız için ve Bence Koby'nin gücünü göstermesi için bir Shichibukai'yi yenmesi çok mantıklı (Burada Hancock'dan bahsetmiyorum bence Hancock yerine Wano'da Weevil'i indirecek.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık