Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby, Hancock'u Yenebilir mi?

Koby'i, Hancock'u yenebilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    120
Oda'nın torpilli çocuğu. Normal şartlarda yenemez.
Abi Garp "bu çocuktan olur" dedi Luffy "bu çocuktan olur" dedi Zoro "bu çocuktan olur" dedi hala Potansiyeli yokmuşta sadece şansa bala buralara gelmiş gibi yapıyorsunuz daha ne yani ne görmeniz gerek Koby'nin şansa buralarda olmadığını anlamanız için bu arada Oda Koby'e torpil yapsaydı 2 kere Luffy'den tek yedirmezdi.

Abi Garp "bu çocuktan olur" dedi Luffy "bu çocuktan olur" dedi Zoro "bu çocuktan olur" dedi hala Potansiyeli yokmuşta sadece şansa bala buralara gelmiş gibi yapıyorsunuz daha ne yani ne görmeniz gerek Koby'nin şansa buralarda olmadığını anlamanız için bu arada Oda Koby'e torpil yapsaydı 2 kere Luffy'den tek yedirmezdi.
2 sene Garp'dan eğitim aldı diye kralın hakisi olan, geçmişte Shichi olan en güçlü kadınlardan birini yener mi diyeceğim? Haki konusunda asıl güçlenmenin savaş esnasında olduğunu da biliyoruz.

Nasıl altyapı hazırlamadı? Neredeyse 3 yıldır Garp'tan eğitim alıyor, Donanmada En hızlı rütbe atlayan kişi ve Rocky Port olayında vs Yaptığı başarılarla "Kahraman" lakabı aldı yüksek seviye Kenbunshoku ve Busoshoku hakisi var zaten Kenbunshoku hakisini ne kadar güçlü olduğunu gördük Busoshoku hakisinide serideki en güçlü Silahlanma haki kullanıcısından öğrendi.
Koramiral bile değil hala. Çok iyi seviyede bir hakisi olduğunu veya çok zor bir işi başardığını görmedik henüz. Garp'ın öğrencisi olmakla iş bitmiyor.

gözü bu kadar yükseklerde olduğu için yemesi gerektiği kanısındayım arkadaşlar bu çocuk garptan eğitim aldı mihawktan alan yonkouya kesik atıp kingle savaşacak rayleighden eğitim alan yonkouyla vs atıyor garptan eğitim alan hedefi amiral olmak olan köpek gibi çalışan bu çocuk şimdi hancocku alamayacaksa seri sonunda cobynin bir etkisi olacağını sanmıyorum neymiş hancockda kralın hakisi varmış sizce o kadar üst düzey kullanabiliyor mudur hancock o hakiyi

Hancock'un net seviyesini gösteren hatlar çizmemişken, Koby'e yendirterek ne elde edecek ? Snack gibi komutanlardan çıkarım yapılabilir ama Lordlardan daha zor iş. Koby tek başına gidiyorken Üç Boa Kardeşi birden mi alacak ? Bana pek olası gelmiyor.

Arada hiç kavga olmayacak gibi geliyor bana ama.. bilemiyorum

Hancock'un net seviyesini gösteren hatlar çizmemişken, Koby'e yendirterek ne elde edecek ? Snack gibi komutanlardan çıkarım yapılabilir ama Lordlardan daha zor iş. Koby tek başına gidiyorken Üç Boa Kardeşi birden mi alacak ? Bana pek olası gelmiyor.

Arada hiç kavga olmayacak gibi geliyor bana ama.. bilemiyorum
coby tek gitmiyorki hem koby hancocku alacak kadar güçlüyse helmeppo rahatlıkla kız kardeşleri alır

2 sene Garp'dan eğitim aldı diye kralın hakisi olan, geçmişte Shichi olan en güçlü kadınlardan birini yener mi diyeceğim? Haki konusunda asıl güçlenmenin savaş esnasında olduğunu da biliyoruz.
Koby zaten Luffy'nin yaptığı gibi kendini bir adaya kapatmadı o kadar rütbe aldı bunları yeni dünyada görevlere gidip düşmanları yenerek kazandı ve yeni dünyada Haki'nin ne kadar yaygın olduğu hepimiz biliyoruz Yani Koby zaten uzun zamandır haki'ye sahip düşmanlar ile çarpışıyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık