Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Koby, Hancock'u Yenebilir mi?

Koby'i, Hancock'u yenebilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    120
Saçlarından sürükleye sürükleye impel down hapishanesine götürür diyeceğim ama Spandam gibi görgüsüz bir adam değildir Coby.

Dövüp kelepçeledikten sonra nazik bir şekilde hapishaneye kadar eşlik eder Coby. Yolda da kusura bakma bacım biz de emir kuluyuz der özür bile diler.

Bu konu beni çok geriyor çünkü Hancock'u çok severim ama Coby'nin de güç olarak torpilli olacağını düşünüyorum, sanırım kazancak gibi Coby :( Umarım ortak noktaları olan Luffy için bir antlaşma yapıp fake bir olay örgüsü düzenlerler?

Bence yener, olur da yenilse bile kolay kolay yenilmez. Ama arada illa ki luffy konuşması geçeceği için işi tatlıya bağlayabilirler gibi :D

Coby uzun bir süredir Garp'tan eğitim alıyor. Hancock'un karşısında bi süre dayanabileceğini düşünüyorum o yüzden Momonga gibi. Ama dövüş uzayacak olursa hiç şansı yok.

Bence bu gizli birim ayağına bir olay olacak. Drake koby ile konuşup olayı farklı bir yöne çekecek. Hatta beraber Luffy fanlığı bile yapabilirler.

Ama iş çiddi dövüşe gelirse kesinlikle kraliçemiz ufaklığı taş eder taş. Tam manasıyla hemde. Ama oda dövüşte maalesef koby ye kazanmayı nasip edecek gibi.

Yenmesi gerekiyorsa yener. Üstüne şahsi olarak kafa yormam. Sonuçta geçmişe güce bakmıyor E. Oda o an istediği kurgu Hancock'un yakalanması ise Koby alabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık