Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

illa bi kaza olsun istiyolar Size Geliyormu Bilmiyorum Bu TransAerolar var 650 kişi falan alıyor gene rus onlarda çok sakat
Aero hava yollarında bir sürü uçak var hangi modelden bahsettiğini bilmiyorum ama dediğin gibi ruslar her yerde sorun abi bide artizlik yapıyorlar işin bu yok bana güvenli koridoru sağlayacaksın yok kalkışta öncelik istiyorum . Lan kanunla belirlenmiş herşey , bi rapor yazsam firmasına işinden olacak lisansına el koyacaklar onu düşünmüyor artizlik yapıyor :D

ShishiSonsonn

Aero hava yollarında bir sürü uçak var hangi modelden bahsettiğini bilmiyorum ama dediğin gibi ruslar her yerde sorun abi bide artizlik yapıyorlar işin bu yok bana güvenli koridoru sağlayacaksın yok kalkışta öncelik istiyorum . Lan kanunla belirlenmiş herşey , bi rapor yazsam firmasına işinden olacak lisansına el koyacaklar onu düşünmüyor artizlik yapıyor :D
747-400
bizim milletimiz gibiler ama daha uç noktadalar

Buralar dolar birazdan :D

stannis'in yenilmesi hariç kitaba aykırı pek birşey yok ufak ayrıntılar dışında. stannis'in savaşı kitapta daha başlamadı.

kitapçı olarak bu sezon diziyi baya beğendim :D bundan sonra ben de izliyorum diziyi
Myrcella kitapta zehirlenmemişti. Ölmemiştir umarım. :(

Son düzenleme:
Buralar dolar birazdan :D

Myrcella kitapta zehirlenmemişti. Ölmemiştir umarım. :(
Jon sahnesi nasıl oldu kitapta sansa sahnesi varmıydı. Savaş olmadığına göre o zaman stanis yaşıyor herhalde. Gerçi dizide de öldü mü belli değil göstermedi net olarak herşeyi açık kapı bıraktılar. Kitapta o kapılar dolu mu?

Jon sahnesi nasıl oldu kitapta sansa sahnesi varmıydı. Savaş olmadığına göre o zaman stanis yaşıyor herhalde. Gerçi dizide de öldü mü belli değil göstermedi net olarak herşeyi açık kapı bıraktılar. Kitapta o kapılar dolu mu?
Jon sahnesi hemen hemen aynı sadece o yaver çocuk dizide olayı daha da dramatize etmiş.Daha kışyarı kuşatması başlamadı.Jon bıçaklandı ve öldüğü düşünülüyor zaten hemen hemen kitap sonuydu Jon'un o sahnesi.

Jon sahnesi hemen hemen aynı sadece o yaver çocuk dizide olayı daha da dramatize etmiş.Daha kışyarı kuşatması başlamadı.Jon bıçaklandı ve öldüğü düşünülüyor zaten hemen hemen kitap sonuydu Jon'un o sahnesi.
ayni sansa reek olayı da hiç olmadı. Hala kışyarında mı bizim kız.

Jon kitapta Bowen Marsh ve birkaç gözcü tarafından bıçaklandı. Alliser Thorne yoktu. Bunu kuytuda yapmadılar. Dev Wun Wun cinnet geçirdiğinde Jon onu sakinleştirmeye çalışırken yaptılar. Kargaşadan faydalandılar yani. Jon'un son durumu belirsiz. Sıradaki kitabı bekliyorum. Muhtemelen Melisandre müdahale edecek. Kitapta Olly diye bir karakter yok.

Stannis hakkında Ramsay, Jon'a mektup gönderip öldüğünü söyledi ama kesin bir bilgimiz yok şu anda.

Sansa kitapta Kuzey'e gitmedi. Hâlâ Aryyn Vadisi'nde.

ayrıca myrcella'yı öldürme teşebbüsü oluyor kulağı kesiliyor sadece. jamie dorne'a hiç gitmiyor. jamie aslında nehir topraklarında.

Bide teori mi kitaptan spoiler mı bilmiyorum ama bizim kel lord of spieder adını unuttum o targeryan saklıyormuş diye birşey okumuştum bunun hakkında bir bilginiz var mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık