Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Buz ve Ateşin Şarkısı Serisi Kitap Tartışma

Kitaplar her zaman daha iyidir ama diziyle başladığım için pek cesaret edemiyordum saolasın
Birde kitapta karakterlerin yaşları daha küçük deniliyor diziyle arasında kaç yaş farkı var karakterlerin
Pek hatırlamıyorum da işte Edd 35-40 Cat 35 ne bileyim Arya 8-9 Dany 13 Jon ve Robb 16-17 civarıydı. Genel olarak yaşlar baya düşük. Çoğunun tipi de daha farklı. Tabi gidip Tyrion'a benzeyen adam nereden bulacaklar sıkıntı da, en azından göz renkleri saç renkleri falan biraz daha farklı olabilirdi de amaaan ona mı takılacam bu saatten sonra dizinin içine ettiler. Kitaplar da diziye dönecek. Dizi olmasaydı kitaplardan haberim yoktu dizi sağolsun öğrendim herkes gibi de keşke hiç dizi olmasaydı da kitapların orijinal halini okuyabilseydim. Neyse.

Abi yemekler konusunda haklısın özellikle o ziyafet ve davet sofları anlatılırken insan kendinden geçiyor , heleki benim gibi yatarak okumayı seviyorsa insan direkt olarak mutfak dolabı aklına geliyor :D Ben iki seriyide tamamiyle okumuş birisi olarak söylüyorum '' KALİTE'' akıyor ikisindende . İyi kötü noktasında kesinlikle haklısın ama bu kadar entrika ve hainliğin olduğu bir yerde net çizgiler beklemek anlamsız olur ki bence iyi ve kötünün net olmaması ayrı bir aura katmış seriye diye düşünüyorum . Çünkü lotr serisinde taraflar belliydi ve hepimiz frodonun tarafını tutuyorduk doğal olarak fakat bu seride yazar iyilerimizi ve kötülerimizi bizim seçmemize izin veriyor ve hepimizin farklı bir hikayeyi okumamızı sağlıyor yani lotr serisinde 3 aşağı beş yukarı hikaye hepimiz tarafından aynı anlaşılmıştı Bu seride ise kimimiz seriyi starkların uğradığı zulm ve dönüş umutları kimimiz dany'nin hak adalet arayışı kimimizde tanrıların bizim hakkında nasıl planları var diye sorulan sorular noktasında anlıyoruz . Benim En çok hoşuma giden şeylerden birisi seride ezilenlerin ve düşenlerin elbet bir gün dikileceği , ayağa kalkacağı ve yükseleceğine dair olan umudun sürekli canlı tutulması yazar tarafından . İnsan ne kadar kötü ve çirkin şeyler olursa olsun bütün bu olumsuzlukların ateş ve soğuk tarafından temizleneceğini biliyor . Şimdilik benden bu kadar :D
Kısaca: The North Remembers

Kısaca: The North Remembers
Kesinlikle abi . Kuzey hiç bir zaman unutmaz ve Kış Çok Sert Geliyor Bu Sefer . Tüm diyarın unuttukları şeyleri tekrar hatırlama zamanı ama bazıları için çok geç çünkü bu sefer onlar için ayakta duracak bir stark kalesi yok . İnşallah akgezenler ve donmuş tanrı ''ÖTEKİ'' tüm diyarı dümdüz eder .

Bende Çelebi Koordine Şu sıralar Rus Ve Almanlarla işimiz var baya :D 1 aya bitiririm sonrada diziyi bırakırım
O rusların allah cezasını versin . Dota oynayan arkadaşımız varsa aramızda anlar beni :D Hele pilotları daha lanet , geçen bi tanesi denk geldi ingilizce bilmiyor abi Allah'dan ben rusça biliyorumda öyle indirdik bebeyi piste yoksa dakikada bir uçak inen piste nasıl yaklaşma verecem :D

ShishiSonsonn

O rusların allah cezasını versin . Dota oynayan arkadaşımız varsa aramızda anlar beni :D Hele pilotları daha lanet , geçen bi tanesi denk geldi ingilizce bilmiyor abi Allah'dan ben rusça biliyorumda öyle indirdik bebeyi piste yoksa dakikada bir uçak inen piste nasıl yaklaşma verecem :D
dota'da oynuyorum :) ya abi geçen gün kuleye bilgi verilmeden bi uçak iniş yapmak istiyo rusyadan çıkmış domodedovo'dan yok bilgisi birbirine giriyordu uçaklar Ah bu ruslar kafalar güzel tabi ondan

dota'da oynuyorum :) ya abi geçen gün kuleye bilgi verilmeden bi uçak iniş yapmak istiyo rusyadan çıkmış domodedovo'dan yok bilgisi birbirine giriyordu uçaklar Ah bu ruslar kafalar güzel tabi ondan
Aynen kafaları güzel :D Geçen bi Kaptanla konuşuyorum rus , 380 kaptanı emirates'de bu eleman co pilot ve ben sıra ile sarhoş oluyoz diyor ve uçakta 350 kiş var :D Gerisini sen düşün abi :D

ShishiSonsonn

Aynen kafaları güzel :D Geçen bi Kaptanla konuşuyorum rus , 380 kaptanı emirates'de bu eleman co pilot ve ben sıra ile sarhoş oluyoz diyor ve uçakta 350 kiş var :D Gerisini sen düşün abi :D
illa bi kaza olsun istiyolar Size Geliyormu Bilmiyorum Bu TransAerolar var 650 kişi falan alıyor gene rus onlarda çok sakat

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık